197.

Jana J.

Chtěla bych Vám poděkovat za perfektní vysavač Medi Clean. Mám jej již  čtvrtý rok a jsem s ním nadmíru spokojená. Používám jej hlavně na  vysávání koberců a mytí oken. Koberce jsou oproti starým vysavačům opravdu čisté, okna jsou umytá, nemusím šplhat po schůdcích a pracně umývát a leštit. Jen je pak mírně přeleštím švédskou utěrkou a je hotovo. Je to i rychlejší.

Zárověň chci poděkovat i Vašemu  spolupracovníkovi, který byl velice ochotný mi poradit – je to pan Kozlík. Jen jednu vadu má tento vysavač – je na mě trochu těžký.


196.

Jana V.

Tímto bych chtěla poděkovat panu Duchačovi za vstřícnost. Vysavač jsem koupila v roce 2017, od té doby jsem se na něho několikrát obrátila s dotazem. Vždy mi ochotně odpověděl na každou otázku.

Žádný výrobek nehodnotím hned po zakoupení. S odstupem času nejvíc ocením trysku, pomocí které vyčistím a profouknu radiátory a jiné nedostupné spáry. Po vysátí zbytek páry využiji na rosení květin. Na rozdíl od ostatních vysavačů se mi velice líbí, že se při vysávání nevíří prach a s tím spojený nedýchatelný pach. Ocením to, i když nejsem alergik. Aby to nebylo podezřelé a samá chvála, zklamalo mě, že jsou štětiny u nástavce příliš měkké a brzy se vymačkaly, bohužel si musím objednat nový. I když se jedná o nástavec, který slouží na sedačky, je jediný, kterým dostanu dlouhé vlasy z koberce.


195.

rodina C.

Chtěla bych Vám poděkovat za tak skvělého pomocníka, jakým je Váš vysavač Medi Clean. Už jej požíváme déle než dva roky a jsem s ním  neskutečně spokojená. Máme domácnost s dětmi a domácími mazlíčky a díky němu není problém cokoliv uklidit a vyčistit. I jako čistička vzduchu se  osvědčil.

Zároveň chci poděkovat i Vašemu servisu v Opavě. Báječná  spolupráce, komunikace i ochota.


194.

Karel Č.

V říjnu 2020 jsme se seznámili a byl nám předveden čistící stroj Medi Clean Hera od firmy MORA FIT. S předváděčkou jsme byli velice spokojeni.
Pan Pilch Marek předvedl skvělou předváděcí akci bez násilí k zákazníkovi, byli jsme velmi spokojeni a pan Pilch zaslouží pochvalu.
Přístroj jsme si pořídili a ukázali i přátelům. Je to skutečný pomocník v domácnosti a doporučili bychom všem.


193.

Sylva K.

V listopadu 2019 jsme si pořídili parní vysavač Medi Clean a nelitujeme jediné koruny, které jsme do tohoto přístoje dali. Máme doma psa a malou vnučku, takže fleky na koberci a sedačce, které jsme dávno vzdaly vyčistit, díky parnímu vysavači zmizely a koberec je opět měkký a barvy oživené, jako nové. Spáry na dlažbě, které jsme vždy drhnula celý den, dnes už nečistím, protože tím, že vysávám a vytírám dohromady se postupně vymyly do původní barvy a bez námahy. Manžel zase nedá dopustit na vysávání a čištění auta, chlupy od psa, které byly vždy všude, jsou pryč a co bereme jako opravdu obrovskou výhodu, není už pach psa nikde cítit. Jediné co nás mrzí, že jsme o tomto výrobku nevěděli dříve, protože bezesporu je to obrovská úspora času a energie, kterou jsme vkládali do častého úklidu a bez viditelného výsledku. Touto cestou bych navíc chtěla poděkovat p. Velebilové, která nám vysavač předvedla a vždy ochotně poradila, co bylo potřeba. Vřele doporučujeme všem, kteří chtějí uklízet tak, ať to má smysl.


192.

Pavlína Ž.

O vašem vysavači jsem už věděla pár let. Má ho teta, a když jsem potřebovala před svátkama vyčistit, tak přijela, vyčistila sedačku, matrace. Po prvním čištění to byl pro mně šok, co všechno vysavač vytáhnul z čištěných věcí. Minulý rok šla teta na operaci s kolenem …..a bylo po čištění!! Tento rok shodou okolností jsem přišla na to, že si ho koupili sousedi. Neváhala jsem a udělala všechno proto, abych ho mněla taky a to jsem ani nevěděla co vlastně všechno umí. Přijela p. Kvasničáková a dopodrobna mně s ním seznámila. Už jsem se nemohla dočkat až ho budu mít doma.P oužívám ho 2 měsíce a NEMŮŽU SI HO VYNACHVÁLIT! Svým známým a rodině pěji jen chválu na vysavač, někteří se o tom už i přesvědčili a dali mi zapravdu. S p. Kvasničkovou jsme v kontaktu a kdykoliv okamžitě reaguje na mé otázky, týkající se maličkostí.

Děkují Vám, že jste a přeji spoustu spokojených zákazníku.


191.

Jindřiška F.

Předem bych chtěla vřele poděkovat panu Marku Pilchovi za možnost  vyjádřit se. Pan Marek mi ochotně předvedl a vysvětlil používání přístroje na čištění
celé domácnosti od společnosti MORA FIT. Ze začátku jsem byla skeptická, přeci jen mám doma pár tzv. TOP přístrojů, které po krátké chvíli používání tak TOP nebyly.

U tohoto přístroje na čištění jsem byla mile překvapená, a i po 8 měsících mě stále udivuje, co všechno dokáže odstranit/vyčistit/dezinfikovat, a to ještě i s bonusy. První je ekologické čištění a ten druhý je zlomek času strávený úklidem. Dále ještě musím zmínit, že ten pocit z viditelné čistoty v domácnosti. Na základě mých prozatimních zkušenosti si Vám všem dovolím tento přístroj jen a jen doporučit.


190.

Martina Š.

Vysavač Medi Clean jsem si zapoupila již před 6 roky a vůbec jsem si za tu dobu nevšimla, jak ho potřebuji. Paní Lenka Kvasničáková mi tento vysavač představila a já jsem mu až tak nevěřila. Ale nyní když měl poruchu a já s ním nemohla uklízet, jak jsem zvyklá, zjistila jsem, že mi moc chybí. Je výborný, jak na běžný úklid v domácnosti, ale taky na ten větší. A o čištění polstrovaných věcí, jak doma, tak i v autě nemluvě.

Moc děkuji paní Lence Kvasničákové za její profesionální a i lidksý přístup. A také děkuji všem, kteří se podílí, že máme tento přístroj a můžeme se na firmu kdykoliv obrátit.


189.

Jindra V.

Před cca 2 roky jsme si pořídili parní vysavač MEDI CLEAN HERA od firmy MORA FIT. Je to skvělý pomocník, máme všude dlažbu a přezouvání návštěv a členů rodiny není zrovna hitem. S tímto skvělým pomocníkem už není pro mě úklid stres. Vysává zároveň stírá, ušetří mi to spoustu práce a času. Používáme ho nejen pro domácí práce (prach, kytky, kuchyň, koupelna, záchod), ale i u čištění aut, to k nám jezdí i členové naší početné rodiny – vše krásně čisté a voňavé.

Touto cestou bychom chtěli poděkovat p. P. Adámkovi za odborné a skvělé předvedení vysavače HEDI CLEAN HERA. Odpověděl nám na všechny naše dotazy poradil jak vše používat, čistit, byli jsme s převáděním moc spokojeni. Za nás veliká pochvala.


188.

Alena S.

Chtěla bych Vám, paní Velebilová, po několikaměsíčním používání vysavače poděkovat za všechny doplňující informace, které jsem při seznámení s přístrojem od Vás dostala. Často, když chci použít i jiné funkce, na které je vysavač také určen, tak si na Vás vzpomenu a snažím se získané informace prakticky použít také ve své domácnosti.

Přístroj nám velmi dobře slouží především v této době zvýšeného výskytu virů. Jeho funkce páry je pro mě teď velmi aktuální, snažím se jí využívat co nejčastěji. Skvělý pocit z čisté domácnosti je velkou odměnou. Při pravidelné údržbě využívám hlavně funkci vysávání a vytírání současně při jedné práci. Ušetřím čas, a to je pro mne velmi důležité. Také oceňuji jeho bezporuchovost. Jsem s vysavačem spokojena a věřím, že bude sloužit ještě hezkou řádku let.


187.

Zdenka D.

Víc než rok již používám vysavač Medi Clean a jsem velmi spokojená. Skvělé se s ním pracuje, čistí okna, s minialním usilím jej využívam pro celou domácnost. Po vyčistění podlahy vaším vysavačem jsou podlahy v naprostém pořádku a hezký voní po přípravku Acqua Clean.

Spokojený zákazník


186.

Markéta S.

Chtěla bych napsat kladnou recenzi na vodní vysavač, který jsme zakoupili po domluvené schůzce a předvedení u nás doma panem Duchačem.
Jsme velice spokojeni. Mám teď ušetřeno spoustu času, jelikož s tímto vysavačem vysaji prach, umyji a vytřu do sucha, a to vše po sobě. Velice praktické je i umytí oken s tímto přístrojem. Máme velký dům tak u nás najde využití neustále.


185.

Jiřina O. S.

Poprvé jsem se s produktem Medi Clean setkala na prezentaci paní Velebilové zhruba před 4 lety. Předvedení bylo perfektní, čistič se mi líbil, ale v té době jsem se pro něj nerozhodla. Pořídily si ho kolegyně z kanceláře a jejich spokojenost mě nakonec přivedly zpět k paní Velebilové. Znov jsme se potkaly, ale tentokrát už byla prezentace zaměřena na mé konkrétní požadavky a potřeby naší domácnosti. Všechno jsem si mohla „osahat a vyzkoušet“ a vysavač se stal novým „členem“ naší rodiny.

A co se mi na úklidu s Medi Cleanem líbí? Všechno. Jsem alergik, takže jej používám na vysávání matrací a lůžkovin. Koberce téměř nemáme, ale po vysátí parou oživíte barvu a nevíříte si prach v celém domě. A nejvíce zbožňuji projít se bosýma nohama po dlažbě, která je vyčištěna parním vysavačem. Už bych neměnila. Provoněný dům po úklidu už je jen třešnička na dortu. Děkuji Vám.


184.

Martina Z.

S vysavačem jsme maximálně spokojeni, je to neuvěřitelný pomocník. Používáme ho pravidelně, na čištění a provonění vzduchu. Ze začátku jsem byla při používání poměrně neohrabaná (je docela těžký, to je snad jediný jeho nedostatek), ale po nějaké době jsem si zvykla. Na úklid se těším,je to docela rychlovka a výsledek opravdu stojí za to. Koupelnu s ním dělám úplně celou a můžu říct, že obkladačky i dlažba získává zpět vzhled, jako nový. Už nepoužíváme jiné přípravky, protože nejsou potřeba. Máme dva pejsky, tak už skoro nevíme, co to je mít doma chlupy. Můžeme jen doporučit. Moc děkujeme.


183.

paní V.

Chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za váš parní vysavač. Jsem nadmíru spokojená a je to skutečný pomocník do domácnosti. Všem mým známým ho doporučuji a už si ho i pár koupilo.

Zároveň bych chtěla poděkovat paní Velebilové, která je velmi spolehlivá a obětavá. Všechny mé dotazy mi velice ochotně zodpoví. Moc Vám děkuji, a těším se na vaší další spolupráci.


182.

Krista P.

V květnu 2020 jsme měli tu příležitost se setkat s panem M. Pilchem, který nám předvedl čistící stroj Medi Clean Hera od firmy MORA FIT. S předváděcí akci jsme byli s manželem moc spokojeni. Pan M. Pilch na nás udělal velký dojem a byli jsme s jeho přednesem spokojeni, za což si zaslouží od nás velkou pochvalu.

Stroj nás oslnil a tak jsme ho pořídili. Dnes s tímto strojem uklízíme denně dlažbu, vysáváme, obecně děláme náš domov pěkný a čistý.
Ráda bych Vám tímto poděkovala za skvělého pomocníka do domácnosti, kterého bych doporučila všem!


181.

Radek S.

Zakoupením parního stroje MediClean systemu od společnosti Morafit, s.r.o jsem vyřešil naprostou čistotu u sebe doma, v kancelářích, ve všech autech a nepotřebuji již uklizečku. Z počátku jsem systému nedůvěřoval, ale když si člověk přečte návod jak parní vysavač používat usnadní to hodně práce. Parní vysavač již používám tři roky a oceňuji i rychlost i pozáručního servisu.

MediClean system od společnosti Morafit, s.r.o mohu všem jen doporučit.


180.

Hana Č.

V říjnu 2016 jsme si zakoupili vysavač MEDI CLEAN HERA AUTOMATIC prostřednictvím obchodní zástupkyně firmy MORA FIT, s.r.o. paní Velebilové, která nás s výrobkem seznámila, předvedla a odpověděla nám na všechny naše dotazy.

Vysavačem dnes uklízím celý byt a řídím se radami, které jsem si při předvádění výrobku zapsala. To znamená, že přístroj udržuju hlavně v čistotě a v suchu, po každém použití ho důkladně vyčistím a nechám vysušit nádobku s vodou, propláchnuté hadice a hlavně oblast okolo motoru, kde se nachází zachycený prach.

Vysavačem vysávám koberce, čalounění sedaček i matrací, na mokro vytírám plovoucí podlahu a kachličky v koupelně i WC, čistím spáry obkladaček nad sporákem, v koupelně, no prostě, co zrovna vyžaduje vyčistit. Neumím si už vlastně ani představit, že bych byla bez takového zázraku jakým je MEDI CLEAN. Nejenže zanechává za sebou čistý byt, ale umocní a odmění Vás po úklidu příjemnou vůní aloe vera. Co dodat, jsem spokojený zákazník a věřím, že ještě dlouho budu.


179.

rodina T.

Touto cestou bychom chtěli velice poděkovat panu M. Pilchovi za předváděcí akci Medi Clean Hera systému od firmy MORA FIT. Tento úžasný vysavač používáme nejvíce na vysávání celé domácnosti, dále na čištění koberců parou a v neposlední řadě na čištění vzduchu v místnosti, je jedním slovem bezkonkurenční a vřele ho každému doporučuji. 

Navíc díky Acqua Cleanu je po úklidu celý byt na dlouhou dobu překrásně  provoněn bez chemie a to se v dnešní době cení. 

Ještě jednou díky


178.

Jarmila S.

V listopadu 2017 jsme si u Vaší společnosti koupili čistící stroj Hera automatic. Byli jsme překvapeni, kolik funkcí může nabídnout – od hloubkového čištění matrací, koberců, odpadů až po ošetření květin – a to všechno jen na základě páry a odsávání. Pravidelně 1x za tři týdny nebo podle potřeby provádíme větší úklid naší domácnosti. Dokonce i dcera, která pro děti pořídila domácí kočičku, přístroj používá na odsávání chlupů z koberce a je velmi spokojena. Protože snacha onemocněla, pomáhala jsem synovi na podzim v jejich domácnosti s mytím oken. Tvrdili, že tak umyté okna ještě neměli, když jsem použila Váš parní vysavač. Výborně se s ním myjí střešní okna. A rovněž musím pochválit p. Velebilovou, která nám čistící přístroj prodávala, za její ochotu, kdykoliv vysvětlit naše počáteční dotazy, neodmítla naši žádost a znovu přijela, aby nám objasnila všechny funkce přístroje. 

Děkujeme za Vašeho pomocníka v domácnosti.


177.

Markéta P.

Ráda bych Vám poděkovala za skvělý výrobek – on to není jen vysavač. Maminka si ho koupila, má ho 3 roky a já si ho půjčuji. Takže s ním mám zkušenosti. Mám alergii na prach a tento Mora fit – vysavač vysává prach a nevíří ho spět do ovzduší. Což je naprosto úžasné. Úklid díky tomu vydrží déle a prach se usazuje velmi pomalu a neochotně. Mám doma Etu vysavač a tím když vysaji, tak se mi všude po vysátí usadil prach snad do 10 minut. Když udělám úklid Mora – fitem, tak je to vše tak na týden čisté a bez prachu a to i kastle počítače a přehrávače – víte jak rychle elektronika přitahuje prach, ihned co se zapne.

Děkuji Vám za skvělého pomocníka a taky nejvíce ocenuji nádstavec prachovka- se štětinami.

Ještě se mi líbí vůně, kterou přidáváme do vody – aloe vera voní celým bytem. Takže úklid je nejen vidět ale i cítit. Bydlíme v bytovém domě a kvůli koronaviru nám zrušila firma úklid na společných chodbách. Mohla jsem v klidu vytáhnout jeden stroj a nemusela jsem tahat smeták a lopatku a pozametat dům a pak táhnout kýbl a hadru a vodu měnit. No prostě úplně jiný uklid a jestě k tomu s teplotou 160 stupnů celsia, to bych nikdy nedokázala s teplou vodou a nějakou dezinfekcí. Takže i hledisko hygieny na, kterou se teď dává takový důraz, splňuje na jedničku. Doporučuje všem do nemocnic, domovů důchodců, a všude tam kde se schází hodně lidí a mají dlažby, kachle, na zemi, které mají spáry co se blbě čistí.

Takže se mi to moc líbí a děkuji i mamince, že mi vysavač stále půjčuje.

Děkuji i Vám za super pomocníka pro obyčejné domácnosti.


176.

Dagmar P.

Zakoupili jsme si s manželem od p. Kvačka vysavač Medi Clean Hera. Moc mě upoutala při předvádění jeho vysoká funkce páry. Nejvíce na čištění ústředního topení. Radiátory ,,H,, systém. V tomto topení je za pár let tolik nevyčistitelných pavučin. To nás vedlo k jeho koupi.

I když je po ,,provětrání,, radiátoru pod ním hodně nečistot, je krásné, že se i to dá ihned velmi krásně uklidit. A mám zase na několik let uklizeno. Když pak nad radiátorem přístrojem uklidím i okno, je pak otázkou malé chvíle ,,setřít,, podlahu a je uklizeno. Moc mi v tomto vyhovuje, že celý úklid provází krásná vůně z vysavače. To byl další důvod ke koupi.

Parou jsem si umyla i bílé spáry v dlažbě v koupelně. Zedník mě zrazoval od těchto bílých spár, ale já se nedala a dobře jsem udělala, dnes jsou opět krásně bílé. V čištění koberců zatím nejsem moc zručná, ale doufám, že i to se poddá.

Nevýhodou pro mě je dnes (je mi již 66-let a síly ubývají) váha vysavače. Nosím ho z poschodí do poschodí. Myslela jsem, že moc dobře nepůsobí pára na parkety. Přestala jsem úplně páru používat, ale posléze jsem zjistila, že ji mohu nastavit na minimum. Jsem ze staré školy a nové technologie moc nemusím, ale ovládání vysavače je opravdu velmi jednoduché, nemám s tím problém.


175.

Karl S.

Timto bych chtel velmi poděkovat p. Velebilové za vzorné předvedení stroje. Původně jsme o koupi vysavače neuvažovali, byly jsme spokojení s dosavadním úklidem, ale p. Velebilová nám ukázala, že ho lze docílit mnohem snazší a efektivnější cestou, bez jakékoliv chemie a výsledek je opravdu nad očekávání.

Dlouhodobě nevyčistitelné fleky na koberci jsou pryč, koberec je měkký a v původní barvě, vytírání a vysávání podlahy už není nutné zlo a i okna a rámy jsou díky tohoto stroje precizně vyčištěné a bez jediné šmouhy. Přes zimu využíváme i čističku
vzduchu a v době častých inverzí je to pomocník k nezaplacení. S klidným svědomím rád doporučím stroj všem, co o něm uvažují.


174.

Manželé H.

Touto cestou bych chtěla poděkovat p. Velebilové za předvedení a odborný výklad k používání vysavače nové generace MEDI CLEAN HERA. S koupí nového vysavače jsme vůbec neuvažovali. Ale výklad paní Velebilové a konkrétní použití v naší domácnosti nás po ne moc dlouhé době přesvědčil, že bude opravdový pomocník v naší domácnosti.

A pomocník opravdu je. Používáme ho bezmála půl roku, a protože máme v bytě dlažbu, je opravdu perfektní na čištění spár dlažby, o koupelně a koupelnovém koutě nemluvě. Perfektně vyčistí a provzdušní matrace. Krásně vyčistil matraci znečistěnou dětmi a domácím mazlíčkem. Párou jsem vyčistila potahy a koberce v autě a v zavazadlovém prostoru. A okna vyčištěná párou se jen lesknou, nádherná skla i rámy. Rychlá a dobře vymyšlená je údržba po vysávání. Vysavač ušetří čas i peníze za čistící prostředky a tím, že je nepoužíváme, šetříme naši přírodu.


173.

Miroslav H.

V listopadu loňského roku 2019 jsme se zúčastnili s manželkou převáděcí akce Media Cleanu, kterou nás prováděl p. Pilch. Přesvědčil nás o úspěšnosti a efektivnosti přístroje, proto jsme si ho hned na místě objednali. Je to naprosto špičkový přístroj, jsme jím doslova unešeni a nadšeni. To, co dokáže vyčistit, neumí žádný přístroj na našem trhu. Čistí vše, okna, sprchový
kout, vyčistili jsme s tím perfektně žaluzie, okna, žaluzie, veškerý čalouněný nábytek, všechny spací matrace a všechny koberce. Současně se nám moc líbí možnost veškerého úklidu bez použití čistících přípravků. A navíc při použití Aqua Clean se po bytě šíří nádherná svěží vůně a současně je i vzduch čistější a lépe se dýchá. Sestavení přístroje je velice jednoduché a hlavně, čištění jde lehce a perfektně.

Je to prostě nádhera a jsme moc rádi, že jsme si ho koupili.


172.

Anna P.

Už dlouho se chystám ohodnotit vysavač Medi Clean Hera systém, se kterým jsme opravdu hodně spokojeni. To, co vidíme v tom vysavači po vysátí, je opravdu síla. Také je dobrý přístup k vyčištění vysavače a to se hodnotí. Proto nelitujeme, že jsme si ho pořídili.


171.

Milan a Zdena R.

Děkuji touto cestou panu Adámkovi, který u nás provedl velmi pěkně prezentaci vysavače. Výsledkem bylo zakoupení výrobku cca před třemi roky. Jsme velmi spokojeni s jeho slušným jednáním. Pokud si s něčím nevíme rady, vždy se snaží poradit, okamžitě přijede a pomůže.

Velkou pochvalu za jeho práci! Více takových obchodníků a svět by byl hned krásnější.


170.

paní Jana

U firmy MORAFIT z Opavy jsem si zakoupila parní čistič MEDI CLEAN HERA AUTOMATIC.

Jsem s ním velmi spokojená. Čistí vše (okna, sprchový kout, kuchyňskou linku, odpady, podlahy, sedací soupravu, koberce…) velmi dobře a rychle. Na začátku, než jsem se naučila, jak používat všechno příslušenství, se mi zdál dost těžký, ale později již vše šlo jednoduše. Líbil se mi i přístup dealera p.Kvačka, který mi na všechny mé otázky trpělivě odpovídal a i přijel mi leccos ukázat.

Vřele doporučuji všem, kdo mají rádi čistou domácnost.


169.

Rodina S.

Vysavač Medi Clean je náš skvělý pomocník při úklidu. Používáme ho pravidelně zhruba jednou až dvakrát týdně. Oceňujeme jeho multifunkčnost, která nahrazuje jak klasické vysávání, tak stírání podlahy mokrou hadrou. Postupně jsme si zvykli ho
používat i pro vysávání interiéru auta, kde jsme se na sedačkách zbavili nečistot a dále jsme takřka dokonale zrenovovali i podlahové koberečky.

Po těchto zkušenostech si ho půjčil i náš syn pro generální úklid po rekonstrukci bytu, s komentářem, kterým si zamlouval občasné zapůjčení. Maminka po přeštěhování do penzionu též provedla kompletní úklid bytu včetně oken. Zároveň se
nám líbí možnost úklidu bez použití chemických prostředků. Navíc při použití přípravku Aqua Clean je po úklidu v bytě nádherně svěží vzduch. v neposlední řadě oceňujeme praktičnost přístroje z hlediska jeho kompletního vyčištění po použití. S
klidným svědomím ho všem můžeme doporučit i přes počáteční větší investici.


168.

Rostislav N.

Tímto bych chtěl velmi poděkovat obchodnímu zástupci paní Lence za profesionální a lidský přístup při prezentaci Medi Cleanu systemu. S Medi Cleanem systémem čistíme celý byt. Super věc na okna, na záchod, odpady na podlahy, dokonce tím čistím i matrace, koberce jsou samozřejmostí. Máme ho dva roky a jsme s ním velmi spokojeni. Doporučili
jsme ho našim známým, kteří si ho také koupili, jsou s ním velice spokojeni. Je to výborný pomocník v naší domácnosti.

Mohu všem doporučit a přeji firmě Morafit hodně úspěchů a hodně spokojených zákazníků.


167.

manželé H.

Chtěla bych Vám tímto e-mailem poděkovat za krásnou prezentaci Vašeho výrobku, velmi oceňuji Vaše podrobné vysvětlení celého přístroje a postupu jak výrobek správně používat. Přístroj funguje perfektně a velice nám ulehčuje domácí práce.

Ještě jednou velice děkujeme.


166.

manželé K.

Chtěla bych tímto způsobem poděkovat obchodnímu zástupci p. Lence Kvasničákové za profesionální přístup už při předvedení vašeho výrobku i při řešení problému s první poruchou po 5-ti letech bezporuchového provozu. S výrobkem jsem
velmi spokojeni.

Přejí hodně spokojených zákazníků, jako jsem i já.


165.

pan Pavel

Máme od Vás vysavač Medi Clean Hera system a jsme s ním velice spokojení. Vysavač používá celá rodina a je jak nový člen rodiny. Používáme ho denně. Jsme s ním velice spokojení. Nejvíc používáme páru a to jak na čištění oken, radiátorů,
madrací, ale také při čištění kola.

Vřele doporučujeme.


164.

pan P.

Koupil jsem od Vás vysavač MEDI CLEAN HERA. S vysavačem jsem spokojen, ale chci napsat, že jsem viděl pár předváděček, ale p. M. Pilch patří mezi ty nejlepší. Jeho profesionální přístup a vědomosti o své práci hodnotím velmi kladně. Jen více takových odborníku.


163.

Helena CH.

S Medi Cleanem čistíme celý dům. Super věc na okna, na záchod, na podlahy, dokonce tím čistím i matrace, koberce jsou samozřejmostí. Mohu vřele doporučit.

Je to bezva pomocnik.


162.

Petra R.

Tímto bych chtěla velmi poděkovat obchodnímu zástupci Petře Velebilové za profesionální a lidský přístup při prezentaci Medi Cleanu.

Váš přístroj mě nadchnul pro své mnohostranné využití. Mám velký dům a úklid byl náročný. Dnes už se těším na svého nového pomocníka, jak se říká „ve dvou se to lépe táhne“.

Přeji Vám mnoho úspěchů v další práci a spokojené zákazníky.


161.

Monča B.

Dobrý den, Morafit jsem dostala od manžela a zatím oťukávám a zkouším, co vše s ním lze čistit. Nyní jsem zkoušela čistit elektrický gril, bylo to snadné a rychlé, foto přikládám. 🙂

Jinak je to skvělý pomocník při každodenním úklidu ať už podlahy, vysávání prachu, čištění spár u dlažby, úklid auta, snad vše.

A bonus je dokonalé vysávání koberců, matrací a všeho.


160.

Aneta M.

Medi Clean používám na úklid celého domu – prach, okna, gauč, matrace, koberce i podlahy, kuchyň i koupelnu. Můj největší pomocník v domácnosti s 2 dětmi! A pokaždé si do nádoby kápnu trochu aloe pro příjemnou vůni a čistotu, takže by se mi nová zásoba moc hodila.


159.

Jakub N.

Medi Clean používáme snad na všechno v domě na auto, potahy, disky, dlažbu, podlahu, spáry, okna, sanitu, skvrny, sedačku, koberce. Je to náš velký pomocník.


158.

Renata L.

Pane Marku, chtěla bych tímto poděkovat za Vaší vstřícností a serióznost při našem setkání. U prezentování nabízeného výrobku bych vyzdvihla Vaši profesionalitu spojenou s humorem a laskavým vystupováním.

Ještě jednou děkuji za spolupráci a ráda se na Vás v budoucnu obrátím.


157.

Manželé Ž.

Před cca dvěma měsíci jsme zakoupili parní vysávač MEDI CLEAN, který nám představil zástupce firmy Morafit. Seznámení se samotným přístroj bylo prezentováno a velmi názorně předvedeno, zejména různé možnosti a funkce daného přístroje, což nás přesvědčilo ke koupi tohoto domácího všestranného  pomocníka.

K dnešnímu dni jsme s přístrojem opravdu spokojeni, překvapeni s jakou lehkostí a v krátkém čase lze provést kompletní domácí úklid, včetně oken, parapetů, sprchových koutů, spár obkladů, plovoucích podlah, keramických podlah, koberců atp.

Výsledek je více než překvapivý, naprosto senzační.
Vřele doporučujeme všem!


156.

Renáta R.

Pane Marku, chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za prezentaci výrobku Medi Clean Hera Automatic, která se ze dvou hodin protáhla na čtyři příjemně strávené hodiny. Přesvědčil jste nás o tom, že tento „vysavač“ je nezbytným pomocníkem v
domácnosti.

A měl jste pravdu. Sice máme tento přístroj krátce doma a ještě jsme nevyužili vše, co umí, ale už teď víme, že je pro naší domácnost obrovským přínosem (manžel častěji vysává a zvládá to za kratší dobu). Také spáry na dlažbě změnily barvu se
šedé na bílou. Příjemná je i mini klimatizace v těchto parných dnech. Těším se na mytí oken, na které se chystám o víkendu.

Přeji Vám hodně úspěchů ve Vaší činnosti.


155.

Petra K.

Vysavač od Vaší společnosti jsme si zakoupili před dvěma lety. Tímto bych chtěla vyslovit obrovskou spokojenost, která nejde popsat slovy. Nejprve nám byla nabídnuta předváděcí akce, kdy přijela paní Velebilová. Nejprve jsme se ukázky báli
a říkali si, že každopádně nic kupovat nebudeme, ale opak byl pravdou.

Paní Velebilová byla nesmírně milá, vstřícná, komunikativní a ochotná. Vysavač nám perfektně představila, vše nám ukázala a velmi oceňuji, že jsme si mohli všechno prakticky vyzkoušet s její pomocí. Vysavač je doslova naším miláčkem, kterým
čistíme, dá se říci všechno od koberců, podlah, topení, oken, matrací či žaluzií. Kdykoliv vysavač použijeme, hned to jde poznat hlavně ta příjemná a čistá vůně. V horkém létě využíváme i možnost klimatizace, kterou vysavač také nabízí a taktéž
je velkým pomocníkem čistička vzduchu. Je neskutečné, že vše čistíme vlastně vodou a vidíme úžasný výsledek.

Na závěr bych chtěla říci, že váš výrobek jsme si zakoupili hlavně na základě skvělé předváděcí akce, kterou nám poskytla paní
Velebilová, které rovněž děkujeme.


154.

Eva Ch.

Pane Kvaček, ještě jednou bych Vám chtěla poděkovat za včerejší okamžitou pomoc při poruše turbo parního kartáče, ale také za to, že jste mně před dvěma roky s vysavačem HERA AUTOMATIC navštívil a já si ho mohla koupit.

Jsem s ním velice spokojená a doporučuji ho i svým známým.

Přeji Vám, abyste měl hodně zákazníků, kteří si vysavač koupí a budou také
spokojeni jako já!!!


153.

Manželé M.

Chtěli bychom poděkovat panu Pilchovi za prezentaci výrobku MEDI CLEAN HERA AUTOMATIC. Pan Pilch nám přístroj předvedl velmi podrobně, seznámil nás s jeho funkcemi a použitím a na základě toho jsme přístroj zakoupili.

Jsme rádi, že máme vydatného pomocníka na úklid našeho domu.


152.

pan Zdeněk a paní Jarmila

Zakoupen pře 2 lety

Co to je Medi Clean?

Spolehlivý kamarád pro manžela,
technická vyspělost na úrovni Audi,
specialista pokojových květin,
úžasný lapač nepolapitelného,
nabušený Rambo na fleky všeho druhu,
nulová útrata za chemická čistící kladiva
a když čistí lino, je to jak jízda Pendolino.

A když už všechna špína zmizela, tak vás zdraví Zdeněk a Jarmila


151.

Manželé K.

Rádi bychom poděkovali za dodání kvalitního přístroje, který se stal naším miláčkem. Po předvedení stroje p. Hartmanovou, kterou tímto zdravíme a děkujeme za její odborný výklad, jsme získali moderního pomocníka, který nám dělá pomyšlení nejen z úklidu:
– parní čištění podlah dlažby i koberců
– odstranění vodního kamene z vodovodních baterií
– čištění odpadového potrubí
– kvalitní vysávání matrací
– pomocí páry jsem si vyčistil i zimní bundu a botasky
– a mnoho dalších funkcí na které stále přicházíme,
– ale také klidný a pohodový spánek v provoněné místnosti,kdy stačí na 10 min pustit čističku vzduchu s příměsí Aloe vera.

Ještě jednou děkujeme a přejeme mnoho úspěchů s tímto přístrojem


150.

Anna H. 

Dne 1.2.20219 mi předvedl a následně předal pan Pilch Medi Clean Hera systém. Od té doby jsem jej několikrát použila a jsem nadšená. Již několikrát jsem vysávala a stále je ve vodě plno chuchvalců, dokonce písku a jiných kusů nečistot. Až se nechce
věřit, odkud se to bere.

Koberec po každém vysávání je jako nový. Jako by se čistil a to pouze vysávám. Nabude obsah koberce a je rozjasněn. Prostě super.

Samozřejmě je úžasné mít krásné vodovodní baterie, čisté radiátory a okenní parapety. Také jsem nevěřila svým očím, jak se dá vyčistit rámy mezi okny. A stále přicházím na další věci, které ještě musím vyzkoušet vyčistit.

Tento víkend jsem si pořádně vyčistila parou lino v kuchyni a v předsíni. Bylo to neuvěřitelné, jaká špína se z lina parou vyplavila. A to jsem si myslela, že často vytírám mopem, někdy čistou vodou, jindy saponáty. Ale toto, ani ve snu by mne
nenapadlo, že je v tom linu tolik špíny zašlapáno.

Také musím pochválit pana Pilcha, že nám to velmi hezky předvedl a pokud si s něčím nevím rady, tak telefonicky velice ochotně poradí. Moc děkuji.


149.

Petr B.

Rád bych poděkoval paní Lence Kvasničkové za zprostředkování předváděcí akce na parní vysavač, kde mi ukázala všechny funkce a možnosti. Vysavač používám necelé 2 roky a jsem nadmíru spokojen. Paní Lenka byla vždy nápomocná a zodpověděla každý můj dotaz.


148.

Karla Č.

Pane Pilchu, chtěla bych Vám poděkovat za Vaši předváděcí akci s přístrojem Medi Clean na našem penzionu Jurášek.

Téměř před rokem jsme přístroj zakoupili, a musím říct, že jsme udělali dobře. Je to pomocník, se kterým jde vše rychleji a snadno. A hlavně bez jakékoliv chemie, jen za pomoci páry. Prostě paráda. Přístroj budu všem doporučovat.


147.

Otto P.

S Vaším strojem na čistění jsme spokojení. Je dobrý na čistění podlahových krytin a také na čistění keramické dlažby a pod.
V  neposlední řadě musíme vyjádřit pochvalu panu Markovi Pilchovi za prezentaci tohoto stroje.


146.

Ema Č.

Děkuji paní Lence za Váš super přístroj, který mám přes rok a jsem s ním velmi spokojená a musím pochválit i samotnou paní Lenku za vstřícnost, když si nevím
rady.


145.

paní V.

Parní čistič máme doma asi zhruba 1½ roku. Jsem s ním velmi spokojená, používá ho celá naše rodina. Vysáváme koberce, vytíráme podlahy a to hlavně bez přidání žádného přípravku. Čistím s ním interiér auta i sedačku doma a hodně jsem byla nadšená z rychlosti odmražení mrazáku. Mrazák jsem většinou odmrazovala půl dne, s čističem mi to trvalo půl hodiny, super. Po vysátí je krásně cítit aloe vera, který provoní celý byt.


144.

Iveta M. 

Dne 12.12.2018 nás navštívil pan Kvaček a představil nám univerzální uklízecí systém Medi Clean. Nejprve jsem mu chtěla věnovat pouze půl hodiny na předvedení, ale postupně mě systém tak nadchl, že pan Kvaček u nás strávil 2,5  hodiny a pořád by bylo o čem hovořit. Úklidový systém jsme si zakoupili a už předvánoční úklid jsem s ním provedla.

Jsem bez výhrady úplně nadšená, nejvíce jsem si oblíbila turbo parní kartáč, se kterým jsem za použití páry vyčistila koberec tak, že nyní už mám při úklidu čistou vodu. Kdybych neměla psa, tak bych ani nemusela moc uklízet. A to jsem vyzkoušela různé vysavače, Delphin, Vorwerk.

Mám úžasný pocit čisté domácnosti, ať už vezmu koberec, podlahy, sedací soupravu, vyklepané a párou vysterilizované matrace v ložnici. Na jaro si nechávám čištění
oken, ale moc se na tu práci těším. Takže díky za skvělého pomocníka do domácnosti, opravdu jsem nikdy nic lepšího nepoznala a doporučila bych to každému k zakoupení.

/ať žije století páry!!!!/


143.

Dáša K.

Mám Váš vysavač Medi clean bezmála 1 rok. Jsem s ním velice spokojená. Paní Kvasničáková, která nám výrobek předvedla, je velmi ochotná, kdykoliv nám poradit. Děkuji za super pomocníka pro úklid.


142.

Jana a Dušan E.

Rádi bych touto cestou s manželem poděkovali p. Petře Velebilové za předvedení úžasného parního vysavače. Stalo se tak v dubnu 2017, kdy nás p. Velebilová navštívila a předvedla
nám, co všechno tento přístroj dovede. Ukázala nám, co vše se dá vyčistit a kolik nečistot se např. z koberců, matrací, kuchyňského odpadu aj. dá vytáhnout. Já jsem v rodině známá svým stálým úklidem a to co jsem pak v nádobě s vodou uviděla, mi vyrazilo dech.

Po více jak dvou letech můžeme s klidným srdcem konstatovat, že jsme udělali správně. Velice jsme ho využili, když se náš syn a dcera se s rodinami stěhovali do nového bydlení a to oba současně, i když to nebylo v plánu. Dcera do staršího domu a syn do své novostavby. Nebýt parního vysavače, všichni bychom uklízeli ještě dnes. Úžasně se s ním čistí okna (nejraději je čistí manžel), v obou domech to byla hračka, tak se neleskly, ani když okna byla nová. O koupelnách ani nemluvím, nová šla hravě a ve starším domě šla práce s vysavačem od ruky. Ve sprchovém koutě jsme se parou dostali i tam, kam bychom jinak neměli šanci, to bylo něco úžasného! Perfektně se vyčistí odpady jak v koupelně, WC, kuchyni i v myčce. Prokoukly potahy sedaček, koberce, na vyčištěné podlahy je radost koukat. Parou vyfoukáváme mezery v radiátorech, kam se lze jen stěží dostat, prostě báječné! A co je
vůbec nejlepší – není potřeba žádných čisticích prostředků, žádná chemie – pouze pár kapek Aloe Vera do vody spodní nádoby vysavače, která pak celý byt úžasně voní.
Díky paní Velebilová, přejeme Vám další spokojené zákazníky.


141.

rodina V.

Váš vysavač, který nám skvěle předvedl pan Duchač a díky němu jsme už nehledali další spotřebiče, je u nás členem rodiny již rok a pár měsíců. Ostatní pomocníky jsme buď rozdali, převezli na chatu nebo zlikvidovali. Ten stroj je úúúžasný, waau.. zatím se o něj nepřetahujeme,je jako druhý mazlík, každý ho rád občas vezme na procházku.

Úklid celého domu je mnohem jednodušší, rychlejší než dříve a závidí nám to i známí. Možnost využití je úžasná, používáme ho na: vysávání koberců, vytírání podlah různého typu, dezinfekce matrací, čištění koupelen, vysávání psích chlupů i zvířecího zápachu z auta, dokonalejší umývání oken, rozmrazování mrazáku (rychleji než rozmrzne maso a zelenina) a hlavně, což nás i jiné uchvátilo, vysátí a vyfouknutí nečistot radiátorů efektivní silou páry.

Díky pravidelnému používání už nemusíme tak často utírat prach z nábytku, protože prakticky zmizel. Moc nám pomáhá i v přítomnosti dvou starších členů rodiny, po kterých býval úklid náročný, nyní díky páře není problém cokoliv kdekoliv ihned vyřešit. Člen rodiny se silným astmatem, který trpěl zánětem průdušek dvakrát do roka, hlavně v letním období, tento problém neměl od chvíle, kdy jsme začali parní vysavač používat jako čističku vzduchu. S přídavkem antibakteriální Aloe Vera do nádržky vše příjemně provoní a každý pozná, že jsme uklidili, ikdyž vysavač nebyl slyšet.

Děkujeme moc za tuto možnost, jsme nadšení a nejsme sami, věříme, že si tento vysavač oblíbí i mnoho dalších uživatelů.


140.

paní K.

Před pěti měsíci nás navštívila paní Petra Velebilová a prodala nám vysavač. Jsem s vysavačem velmi spokojena. Hodně mi ulehčil práce při předvánočním úklidu. Doporučují všem, kteří mají zájem o vysavač. Paní Velebilová nám vše ochotně vysvětlila a předvedla nám, jak vysavač funguje. Za to ji vřely dík. Málo kdy se vidí také profesionální jednáni.


139.

Radka H.

Tímto bychom moc chtěli pochválit pana Kurňavu za dnešní prezentaci vysavače u nás doma. Bylo to velmi zajímavé, odborné a velmi nás to nadchlo. Vysavač jsme si ihned zakoupili. Už se moc těšíme, až nám vysavač přivezou a my započneme s úklidem.


138.

Pan H.

Rádi bychom poděkovali panu Pilchovi za krásnou předváděcí akci, přesvědčil nás hlavně díky tomu, co u nás doma s přístrojem dělal a že se děly teda věci :).

Přístroj jsme zakoupili a jsme nadšeni, ihned jde poznat kvalita vzduchu v celém domě, dýchá se lépe a i návštěvy už si všimly, že je něco jinak. Vytírání pomoci páry bezkonkurenční, už žádná chemie, žádné vytírání na čtyřech, jen voda a Medi Clean. Je to rychlejší, zdravější a proste super! Čas, který jsme věnovali úklidu se zkrátil o polovinu a můžeme se více věnovat rodině. Záleží nám i na kvalitě vzduchu v našem domě hlavně kvůli našemu malému synovi a proto jsme tento přístroj zakoupili 🙂 Doporučujeme úplně všem! Od doby co máme přístroj se v dobrém slova smyslu hádáme kdo bude uklízet.

Děkujeme ze jste na trhu a že je konečně něco co opravdu funguje, je to bez zbytečné chemie a má to proste x funkci v jednom.


137.

Petr B.

Po letech mě dosloužil vysavač, tak jsme se rozhodli zakoupit nový. Po doporučení od kamaráda jsem sjednal schůzku s dealerem. Dealer nám představil vysavač Medi Clean Systeams Hera Automatic, který nám s profesionálním přístupem představil a seznámil nás, jak vysavač efektivně využívat.

Data k vysavači: 220-240v -50/60Hz- 3000w.
Heater 1,9 kW motor 1,2kW.

Vysavač je dodán s příslušenstvím: sací hadice s integrovanou parní hadicí, flexibilní sací hadice. Dále nástavce jako hubice na sání ze štěrbin, na čištění skel, praní koberců a jiné. Vysavač využíváme na čištění koberců, úklidu podlahy jako je linoleum a dlažba. Vynikající je použití páry, kde se dají čistit radiátory, skla oken ale i podlahové krytiny nebo čalounění sedaček ale i plastů. Skvělá je v tomto případě i flexibilní hadice, se kterou se bez problémů všude dostanete. Já ji využívám i na luxování schodiště, kdy se nemusím nosit s celým vysavačem. Velice dobrý je kartáč na koberce, kde rotující kartáčky poměrně dobře odstraňují chlupy a vlasy.

Vysavač je jednoduchý pro sestavení, ovládání a manipulaci. Lehce se doplňuje zásobník vody na páru. Nádoba na odpad je naplněna vodou, kdy cyklonem se do vody zadržuje prach, drobečky atd. Vysavač je poměrně skladný.

Zkušenosti se servisem: Při vysávání se z vysavače ozýval nepříjemný zvuk. Po telefonické domluvě jsme vysavač zabalili a odeslali na servis. Tam nám vysavač profesionálně a v záruce opravili. Celou tu  dobu opravy nás servis informoval.

Z mé strany mohu výrobek doporučit. Velice profesionální přístup ze strany servisu.


136.

Magdaléna P.

Pomalu se blíží Vánoce a s nimi úklid domácnosti se vším všudy. Díky vašemu vysavači Medi Clean je práce s úklidem s poloviční námahou, krásně provoněný byt a čisťoučko. Děkuji za super pomocníka v domácnosti.


135.

Marie D.

Vysavač Medi Clean mám 2 roky a jsem s ním nadmíru spokojená. Po předvedení přístroje panem Kozlíkem jsme byli nadšeni, co všechno dovede. Neváhali jsme s jeho koupi, používám všechny nástavce a barák mám voňavý a uklizený raz dva. Je skvělý, doporučuji všem a je to bez CHEMIE.


134.

Marie L.

S multifunkčním přístrojem Medi Clean Hera jsem velmi spokojená pro jeho všestranné použití. Používáme ho velmi často k vysávání – máme chlupatého pejska. Oceňuji především také čištění parou, a to jak podlah, oken, sedaček, tak různých špatně dostupných míst, k pročištění vzduchu a v neposlední řadě jak dovede krásně a příjemně provonět s Aloe vera celý byt. Vřele doporučuji všem.


133.

Marcela B.

Chtěla bych tímto poděkovat p. Petře Velebilové za předvedení výrobku MEDI CLEAN. Paní Velebilová byla velmi ochotná, vstřícná, s přátelským vystupováním. Poskytla nám vyčerpávající informace o výrobku a jeho využití. O kvalitě parního čističe a vysavače MEDI CLEAN mě přesvědčilo, když mi p. Velebilová předvedla odstranění velice odolné skvrny na koberci, kterou se mi nedařilo ničím (ani jiným parním čističem) odstranit. Proto jsem se také rozhodla ke koupi tohoto výrobku.

Zvlášť teď, před Vánocemi, mi jistě velmi usnadní práci při úklidu. Paní Velebilová byla rovněž ochotna mi kdykoli poradit, zvlášť před mým prvním použitím výrobku. Tímto bych jí chtěla ještě jednou poděkovat.


132.

Radka Z.

Chtěla bych vám napsat recenzi k vašemu vysavači. Jsme s ním naprosto spokojeni. Je výborný na čištění oken, topení , koupelen, spár, na vysávání koberců, matrace, sedaček. Skvělí, že jde vidět, že vážně funguje. Super je i jako klimatizace vážně vzduch ochladí a komu vyčistí. Super.


131.

Kateřina a Radek K.

Před rokem jsme si prostřednictvím pana Marka Pilcha od Vaši firmy porídili skvělý univerzální úklidový prístroj Medi Clean.

Jsme s ním velmi spokojeni, čištění podlah, oken a koberců je bezkonkurenční, máme doma čisto a voňavo. Výborná investice.


130.

Iva K.

Dobrý den paní Lenko, srdečně vás zdravím a přeji hezký den a hodně zdraví. Hezký den je ten, který vám přináší radost a zdraví je vždy, když nic nebolí. A toto je důležité určitě nejen pro vás, ale vlastně i pro mě.

Je mi totiž jasné, že vaší pomoc budu potřebovat hodně dlouho, zajisté celou dobu, co budu pracovat s čističkou. A naplánováno to mám nejméně na 10.let. No a to bude i vašich 10 let starosti a možná i přátelství, které mezi námi za ty roky snad vznikne. To je ale budoucnost.

Píšu dnes hlavně proto, abych vám ještě jednou moc a moc poděkovala, za váší super prezentaci a věřte, že patříte opravdu mezi odborníky ve své profesi. Váš přístup, ke mě, co by klientovi, byl skvělý. Každé slovo, které jste řekla, každá odpověď na otázku, kterou jsem vám položila, byla přesvědčivá a profesionální. Ve svých létech jsem už měla možnost poznat hodně (promiňte mi to slovo) ,,předváděčů“, ale málo který mě přesvědčil o kvalitě výrobků, který mi přišel prezentovat.

Čistička je skvělá. A obrovská shoda okolností mě v dobré koupi čističky ještě více utvrdila. V týdnu vysílala televize pořad s paní doktorkou, která se věnuje ovzduší hlavně v Ostravě. Říkala, že máme doma 3x !!!! více škodlivého prachu, než je venku. Co žiju, jsem byla přesvědčená, že Vítkovické železárny, šachty a doly, které už sice neexistují, nebo Metal, či jiné Ostravské průmysly, co existují dnes, jsou největší a nejhorší nepřátelé mého zdraví. A to je veliký omyl, o kterém už vím z vlastní zkušenosti.

Kromě okna z venku, jsem si vyglancovala celou kuchyň, od linky až po koberec a protože v kuchyni ,,žiju“, zde je největší pohyb, zde kouříme a okno je STÁLE otevřené, velice mě udivilo, že prach na parapetu (podotýkám zevnitř kuchyně) prostě není!! A to jsem několikrát denně (nejen dnes, ale i před tím) přejela rukou parapet a vždy jsem na dlani prach měla. Po vyčištění a odmaštění už zůstane dlaň čistá.

Po koberci bych mohla bruslit jak klouže, na nerez baterii se už po každém umytí nádobí nedrží kapičky vody, mé kvítka na kuchyňské lince, které jsem ofoukla párou vypustily nové listy a hlavně já mám skvělý pocit čistoty.

Toto jsou mé teprve čtyřdenní zkušenosti.

A o tom, jak vše doma postupně budu uklízet a pracovat s čističkou, vám určitě brzy napíšu.


129.

Iva K.

Dobrý den paní Lenko, zdravím vás a věřím, že vás toto psaní nejen potěší, ale i pobaví. Ráda bych vás informovala, jak jsme prožili s manželem od včerejšího večera, kdy jste opustila naší domácnost hodiny nejen noční, ale i denní.

Celou noc jsme s manželem v noci vysávali, umývali, dýchali a hlavně se těšili na čtvrtek, kdy nám onen kouzelný stroj přivezou. Spaní stálo za houby, odpočinek nebyl žádný, v uších zněla síla vypouštěné páry a oba jsme vylézali z ložnice ráno zpocení jak koně. Hned u snídaně jsme řešili, co budeme čistit jako první, manžel chtěl pářit v kuchyni, já chci začít v záchodě a koupelně. Debata byla ukončena mým silným nafučením a naštváním. Hodinu jsem trucovala a pak jsem přišla na nápad, který nás s manželem oba uklidnil a taky ve finále rozesmál. Půjčíme si na sobotu a neděli od vás ještě jeden „parník“ a budeme rajtovat po bytě každý po svém.

Za celý den jsme oba několikrát „omacali“ v kuchyni parapet, okna jsou pořád otevřené a čekali jsme zaprášené prsty. Nejsou!!! Parapet je čistý. No a tak jsme se z manželem shodli, že tak, jak bacily utíkají v reklamě před Domestosem, před našimi krásně čistými parapety utíká Ostravský prach.

Od včerejška vidím svou domácnost úplně jinýma očima, na cokoliv se podívám a nezáleží, zda je to lžička na kafe, nebo moje cukle v předsíni, vše vidím špinavé a MUSÍM to co nejdříve vyčistit. Jsem normální? Hlavně jsem ale plná energie a velkého těšení na čtvrtek, kdy nám naši Bětušku přivezou. Doufám, že jste zvědavá na další informace, jak už uklízíme a držte nám palce, ať se nepoperem.


128.

Anna Ch.

Zdravím! Chtěla bych se podělit se spokojenosti vašeho vysavače. Koupila jsem si od vás vysavač díky p.Velebilové která zastupuje vaší firmu. Její návštěva k nám přivedla prima pomocníka, kterého používáme na cokoli. Výborně se s ním čistí okna, skvrny na čalounění i kobercích, zatím ho ještě neustále poznávám.

Je to príma pomocník, vysávání i vytírání je sním hračka. Měla bych zájem ještě o osvěžovač vzduchu z Aloe vera, který úžasně provoní byt.

P.Velebilová nám vysavač uvedla v nejlepším světle a byla velice milá i ochotná. Vaše firma muže být na ní i váš výrobek pyšná.


127.

Petra B. Š.

Medi Clean máme sice krátce, za to ho všem využívám téměř každý den. Máme doma 16. měsíčního uličníka, který stále něco rozlévá nebo opatlává. Díky Medi Clean je to v mžiku uklizené. Je to super produkt.


126.

Lucie L.

Medi Clean máme cca pul roku a nejraději s ním vysávají dvojčata zatím pod dohledem kvůli úžasné páře, která vyčistí vše, co kde zaleze. A strašně mi pomáhá to, že propařím peřiny, polštáře a stále máme krásně svěží spaní, ne jen po převléknutí lužek. Okna – to čistění je boží, protože žijeme v přízemí a večně máme kočku na parapetu z venku a pořád oplácané okna od ťapek. A nejvíc mi ulehčí práci až se narodí náš nejmladší, tak všechny hračky budu moct čistit rychle skvělou parou. Jsem ráda, že jsem úžasného pana prodejce Pilcha neodbyla tím, že to bude jen předváděčka a naschle, ale že jsem k tomu vzala i přítele a rozhodli jsme se tenhle skvělý stroj koupit.


125.

Miloslava P. D.

Vysavač mám 4 roky, nejraději s ním čistím okna.


124.

Veronika I.

Okna a zvířecí chlupy, postrach všech domácností, kéž by barák neměl žádné okno a pes ani kočka ani chlup. Bohužel vše je jinak. Barák plný oken a pes i kočka by chlupy mohli prodávat sousedům. Ale na mě nevyzrajou. Vysavač s přehledem zvládá vše. Ušetříme spousty času i financí za různé saponáty. Jsem nadmíru spokojena.


123.

Pavlína F.

Za mě neuvěřitelný pomocník. Skoro další člen v rodině. Samozřejmě nejvíc já maminka s ním uklízím po celém domě, ale největší dřinu odvádí v automobilu. Sedačky jsou jak vyměněné! Děti dávají dost zabrat interiéru a my jsme v klidu, že na to uklízení máme dobrého pomocníka!


122.

Veronika K.

Vysavač mám více jak dva roky a jsem za něj neskutečně vděčná. Vyčistila jsem s nim vodní kamen v koupelně a okolo trysek kohoutku, zašlý sprchový kout. Je jako nový, okna zacákána při stavbě od barvy, která nešla umýt, září čistotou, spáry v dlažbě jsou jako nové, trouba je nádherně čistá, odmrazila nebo spíš odpařila jsem s ním i nečistoty přimrzlé na zadní stěně lednice, kterou bych jinak musela vypnout. Fleky na sedačce mizí jako mávnutím kouzelného proutku, těsnění v pračce je čisté raz dva, podlaha pro mě není čistá, dokud ji Medi Cleanem neumyji a mohla bych pokračovat…a těch pavouku, co přede mnou a parou uteklo ze svých skrýší, uf…teď už se nestresuji tím, že se někde něco zašpiní, protože mi s tím nejhorším vždy pomůže pomocník, kterého už nevyměním a vzhledem k tomu, že máme malé dítě a dva psy, je stále co uklízet. S vysavačem kamarádím jen já a malý syn, kterého to zatím baví.


121.

Marty M.

Vysavač máme sice krátce – půl roku, ale jsem za něj nesmírně vděčná a hlavně spokojená. Máme doma takový malý zvěřinec – spíše zoo, vysáváme každý den. Pára má také svou nezastupitelnou roli. Doma je pak vše krásně čisté jako na zámku a když nám ti naši miláčkové udělají z bytu znovu chlívek, zapne se úžasný vysavač MEDI CLEAN a za pár chvil je vše v čistotě a bez alergenů. Vyčistí vše, ale přesto nejraději uklizím v kuchyni, která je má vášeň a v ní musí mít přece každá hospodyňka svůj řád a čistotu. Nejčastěji uklízím já, ostatní členové rodiny se do úklidu moc nehrnou, ale mě uklízení baví a nebráním se mu.


120.

Michaela K.

Důkaz místo slibů. Římsa která byla zakouřena z krbového vytápění. Ani Cif si s tím neporadil. A máme krátce, takže každý chvilku tahá pilku.


119.

Andrea C.

Vysavač máme rok a jsem za něj vděčná, jelikož mám dvě malé děti, které jsou velká čuňata, tak každý den vysáváme a díky páře je každá špína odstraněná. Miluji vysavačem čištění koupelny a vysávání s vyklepavačem a párou matrací a pohovkou. O úkoly se střídáme s přítelem a můj brácha si vypůjčuje na komplet auto. Tím bych chtěla poděkovat za super vysavač.


118.

Zuzka L.

Za 3 měsíce ho budeme mít 2 roky. Čistím s ním vše. Každý den vysávám a 2x týdně umývám parou podlahy. Vyklepávám madračky no a před Vánocemi jsem čistila asi 8 sedaček rodině a známým. A vyklepávala koberce. Hodně známých se divilo, co se vysálo i když měli vysáté. Za mně je to TOP stroj.


117.

Soňa K.

Vysavač Medi Clean mám týden. Zacvičuji se na něm já, ale minule se manželovi povedlo vysypat celý pytlík soli. A zvládl si vysavač složit, zapojit, vysát. Takže super a jednoduchý stroj.


116.

Graca D.

Vážení, ke konci roku 2014 jsem si u Vás zakoupil vysavač Medi Clean. Jsem s ním maximálně spokojený. Nemusím již používat „pytlíky“ na prach. Po každém použití vyliji zašpiněnou vodu. Je to prostě hygienické a praktické.


115.

paní F.

V prosinci 2016 jsem zakoupila přístroj Medi Clean. Oproti bývalému Vorwerku jsem poznala rozdíl.

S tímto přístrojem bez jakékoli námahy uklidím byt od stropu po podlahu. Výměna nástavců žádný problém během několika málo vteřin. Opravdu úplná spokojenost. Doporučuji všem pořiďte si Medi Clena.

Při předvádění paní Velebilová velice milá, vše podrobně vysvětlila, takže žádný problém.


114.

paní K.

Tak už se doma seznamujeme s přístrojem a žehličkou, kterou nám předvedl velice trpělivě pán Pichl. Už jen to, že nemusím být doma zásobená kvantem chemie, se mi na této věcičce líbí. To, že konečně zmizely zrezlé kruhy po květináčích na terase, že trouba je konečně jako nová, a že i při obyčejném vysávání byt krásně voní…takže palec nahoru!


113.

MŠ Rasošky

Před 3 roky jsme zakoupili do MŠ vysavač Medi Clean systém a s tímto vysavačem uklízím: vysávání koberců, čistění koberců párou, čistění topení, záchodů, umyvadel, baterií, kytek, čistění vzduchu.

Dne 6.11.2017 tady byl p. Adámek, který nám předvedl další využití přístroje a to je stírání podlah, mytí oken a zlehčení údržby.


112.

Alžběta S.

Váš přístroj Medi Clean mám již  asi 3 roky (pokud si dobře pamatuji) a pokud potřebuji perfektně vyčistit byt, používám Váš přístroj. Jedinou nevýhodou je, že je trochu těžký, ale stojí za to, ho používat. Vše krásně provoní a celkem dobře se čistí. Nejsou třeba sáčky, které jsou na normální vysavače celkem drahé. Dokonce jsem vyčistila párou i kurník. Používají ho i naše dcery a minulé předvánoční období si ho půjčila i naše neteř. Teď mi k tomu čištění chybí jen Aloe, které překrásně provoní celý byt. Čistím WC, koupelnu-kachličky, nerezový dřez, no prostě tou parou to jde všechno.


111.

paní B.

Chtěla bych pochválit paní Kvasničákovou. Při předvánočním úklidu jsem si kvalitně uklidila dům mým špičkovým vysavačem Mediclean. Potom jsem však zjistila, že sítkový filtr je rozbitý. Byla jsem z toho pěkně naštvaná. Napadla mě paní Kvasničáková, která mi ihned pomohla a nové sítko jsem měla na druhý den doma. Chtěla bych tímto paní Kvasničákové poděkovat za rychlost a ochotu při řešení mého problému.


110.

Tomáš a Pavla K.

Chtěla bych touto cestou poděkovat paní Lence Kvasničkové za moc pěknou prezentaci Vašeho přístroje, s kterým jsme velice spokojeni. Medi Clean Hera má u nás své místo již nějakou dobu. Nejen, že uklízení je zábavou, ale v létě posloužil jako super ochlazovač vzduchu. Doporučuji a chválím tento výrobek kde můžu a to s čistým svědomím.

Ještě jednou děkujeme a přejeme spoustu spokojených zákazníků, jako jsme i my.


109.

Rodina L.

Přístroj Medi Clean používáme již několik let a jsme s ním spokojeni. Kromě oken a koberce vyčistí dobře i dlažbu, která velmi brzy uschne. Trochu problém je s osvojením využití všech funkcí. Proto chválíme motivační videa na Facebooku.


108.

Věra B.

Po Vaší telefonické nabídce jsme souhlasili s předváděcí akcí na Váš multifunkční vysavač Medi Clean Hera. Přijela nám ho předvést paní Kvasničáková. Povídala a ukazovala nám ho asi 2 hodiny, co všechno tento přístroj dokáže. Moc se nám to líbilo, proto jsme si tento přístroj koupili.

Na prezentaci tohoto multifunkčního přístroje přišla paní Lenka Kvasničáková a byla to úžasná podívaná, kolik věcí tímto přístrojem předvedla. S jedním naplněním čistou vodou nám ukázala úklid celého bytu. Začala provoněním a předvedením čističky vzduchu, kde se nemění žádné filtry. Potom předvedla vysávání a klepání koberců, matrací i závěsů. Dále pokračovala v mytí oken, rámů, čistění a orosení kytek, čistění koupelny, odpadů WC, čistění koberců, matrací – vše bez chemie. I prach ze všeho krásně vysála. Jsem opravdu nadšená. Navíc jsem měla nakapanou svíčku na koberci tento přístroj si se vším poradíl. Každé čistění s párou je krásně poznat. I starší koberce, které jsou ušlapané jsou po vyčistění jako nové. Díky Vašim předváděčkám jsem s přístrojem moc spokojená.

Ještě jednou díky paní Lence Kvasničákové za skvělé předvedení přístroje Medi Clean Hera.


107.

Václav a Dana L.

Pane Pilch, chtěl bych vám poděkovat za vaše předvedení luxu Medi Clean Hera systém. Rodina je nadmíru spokojená. Od té doby se nám luxuje spokojeně, né jako starým luxem, který při používání řádně páchl. I při pozdějším dotazu na kartáč na koberce jste vše rychle a bravurně vyřešil. Již několikrát jsme předvedli lux sousedům a přátelům. Moc děkujeme.


106.

Hana H.

Dne 24.6.2016 se nám po předvedení parního vysavače Medi Clean panem Robertem Ducháčem hodně změnila domácnost. Září čistotou a to s námi v domě bydlí velký lovecky pes. Největší využití tohoto přístroje jsme ovšem ocenili tento měsíc. Velký a úžasný pomocník při úklidu před kolaudací rekonstruovaného domu naší dcery. Ušetřil nám spoustu námahy a času.

Kdo umí, umí. Vysavač Medi Clean opravdu umí.


105.

Daniel Z.

Přístroj Medi Clean jsme zakoupili před 2 lety na doporučení paní Velebilové. Jsme s ním velice spokojeni, používáme ho velice často, při úklidu celého bytu. Máme třípokojový byt, v kuchyni a předsíni máme koberce, v ostatních místnostech hladké podlahy. Medi Clean používáme na suché vysávání i na vysávání s použitím páry. Parou čistíme nejen podlahy, ale i okna, zrcadla, skleněné řásti nábytku. Využili jsme jej i po rekonstrukci části bytu. Měli jsme v bytě velké množství prachu z bourání, broušení a pod. Po použití Medi Cleanu jsme se všeho prachu a nečistot zbavili bez větší námahy a za poměrně krátkou dobu. Medi Clean doporučujeme, je to skvělý pomocník do každé domácnosti.


104.

Rodina H.

Přístroj nám byl předveden p. Petrou Velebilovou, která nám podala velmi podrobné informace k veškerým funkcím a k používání v praxi. Výklad a předvedení přístroje byl p. Velebilovou podán velmi podrobně a s přehledem.

Ihned po zakoupení jsme se pokusili sami přístroj vyzkoušet. Nejdříve na oknech, potom na koberci, který jsme původně chtěli vyhodit a koupit nový, protože byl zašlý a nedal se vyčistit. Po vyčištění Medi Clean Hera koberec získal zpět krásné barvy a rozhodli jsme se jej nevyměnit – tím jsme ušetřili za nový koberec. Nádherně se daly vyčistit spáry v rámech okna, čistění skel bylo hračkou vlastně jedním tahem po skle. Rovněž vyčištění polstrovaného nábytku – sedačky, matrací, křesel, dále vyčištění sprchového koutu, mytí podlah, čištění radiátorů a asi ještě další možnosti, které můžeme časem využít.

I když už máme dost roků, rozhodli jsme se pro koupi tohoto přístroje, protože nám ušetří hodně času a námahy při úklidu. Doporučili jsme jej našim známým a je jen na nich, zda toho využijí. Děkujeme paní Velebilové, která byla ochotná nám vysvětlit další používání přístroje i ve svém osobním volnu.


103.

Lenka Š.

Chtěla bych touto cestou poděkovat panu Pílchovi, který mi díky předvedení super přístroje od firmy MORA FIT  změnil život. Bydlíme čtyřčlenná rodina a dvě kočky v přízemním domě, který má vchod přímo na ulici a je ještě průchozí na dvůr přesně v polovině postavení bytu. Proto mou denní činností byl úklid a úklid a úklid, který mě nebavil a doslova mě obtěžoval. Navíc jsem ještě vážně onemocněla, takže mě stále uklízení doslova vyčerpávalo a stejně jsem měla pocit, že nikde není moje snaha vidět.

Předváděný přístroj mě doslova nadchnul. Velmi jednoduchou manipulací najednou mám zameteno, vytřeno a vysušeno. Všechno se navíc krásně leskne a září čistotou. Pára vydezinfikuje domácnost a zbaví jí špíny ve spárách dlažby. Naše dlažby, které máme po celé přízemí domu, doslova vypadají, jako by byly právě vyspárované. Ještě teď mám před očima tu hrůzu, co se ze spár valila po pěti letech používání (náš dům je po rekonstrukci), když na ní zafoukala poprvé pára. Dokonce se špiní dlažby daleko méně, protože z nich zmizel jakýsi lepící film z čistících prostředků, který doslova špínu přitahoval. To opravdu oceňuji.

Tento pomocník zvládne bez saponátů, jen párou nejen umýt okna, vyčistit odpady, obklady, vanu, umyvadlo, zrcadla, sporák, troubu…. Bonusem navíc je, že umí vyčistit vzduch, provonět domov a v horku zchladit vzduch v místnosti, kde zrovna pracujete nebo spíte. Nákupu rozhodně nelituji, protože to, co umí, za to určitě stojí. Začala jsem opět ráda uklízet a těším se na výsledek mé práce.


102.

Eva F.

Přístroj Medi Clean je pro mě velkým pomocníkem. Obzvláště v tomto období, kdy jsem na mateřské dovolené a musím řešit různé „nehody“ mých dětí. Praktické a účinné použití a využití jsem poznala, když můj 3-letý syn se potýkal se střevní chřipkou.

Nejenom má rodina využívá naplno tento přístroj, ale i sestry ho využívají jak na umývání oken, tak i čištění interiéru. Využívám čištění páry v koupelně, kuchyni a hlavně podlahy. Už si nedovedu představit uklízet bez něj.


101.

Zdeňka a Luboš P.

V srpnu 2016 jsme od Vás zakoupili systém MEDI CLEAN. Já i manžel jsme s ním velmi spokojeni. Já používám páru na čistění oken a dezinfekci koupelen – umývadel, van, sprchového koutu, obkladů a WC (dům je dost velký). Zbytek práce s vysavačem ráda přenechám manželovi. Ten s ním vysává i čistí koberce za pomocí páry, stírá podlahy. Využívá ho i v garáži na čištění kol u auta a dezinfekci přepravek na ovoce.

Nejvíce oceňujeme pružnou hadici při úklidu schodů. Postupně přicházíme na další možnosti pro jeho využití (vyčištění trouby u sporáku, rychlé rozmražení mrazáku apod.).


100.

Dana J.

Chtěla bych touto cestou poděkovat za prezentaci výrobku Medi Clean, kterou v našem domě prováděla paní Velebilová. Její prezentace byla na profesionální úrovni, vše nám do podrobna předvedla, naučila nás názorně používat tento čistič a tím nás přesvědčila o koupi tohoto produktu, i když v počátku jsme byli přesvědčeni, že nic nekoupíme. Ani to, že u nás strávila 4 hodiny, ji vůbec neobtěžovalo.

Čistič je nám velkým pomocníkem a s jeho širokou škálou použití nás dodnes překvapuje. Máme ho v užívání 5 měsíců a můžu všem jen doporučit.


99.

Bohuslav G.

Vysavač mám téměř dva roky, a jsem s ním velice spokojený. Vysával a zároveň jsem čistil advokátní kanceláře, podlahy, koberce, sedací soupravy, okna a byla veliká spokojenost. Doma pravidelně vysávám jednou až dvakrát týdně a pouze jednou jsem měl opravu na vysavači elektrického kabelu, a to v závěru loňského roku.

Když jsem potřeboval poradit, pan Kozlík Pavel byl vždy ochoten na telefonu a také i návštěvou u nás doma. Před dvěma lety nám dělal předváděcí instruktáž vysavače Medi Clean, můžu hodnotit přednášku jako vyčerpávající.

Vysavač  jsem také používal na čistění postelové matrace na chatě u dcery a u známých. Nedám dopustit na čistění párou a to především trouby, lednice a okna u dcery na chatě a u známých kde byla spokojenost.

Zároveň bych chtěl poděkovat panu Krejčímu, který mi byl nápomocen při řešení problémů na telefonu a osobně návštěvou u nás doma.


98.

Rodina V.

V listopadu nás navštívil pan Honzík, aby nás seznámil s multifunkčním zařízením Medi Clean. Po začátečních pochybách (již jsme několik takovýchto strojů vyzkoušeli a nebyli jsme příliš spokojeni) nás pan Honzík zcela přesvědčil při předvedení čištění toalety. S vodním kamenem již bojujeme několik let, ale to, co jsme viděli, nás úplně dostalo. Od té doby, si uklízení užíváme, protože výsledky jsou hned vidět.

Již jsme vyzkoušeli všechny možnosti stroje a jsme velmi spokojení. Jediné, co nám trochu vadí a mohlo by být podmětem k vylepšení, je přívodový kabel, který bychom uvítali navinovací a možnost zabrzdění koleček, občas nám stroj narazí do zdi či nábytku. Nepříjemný je i poměrně velký hluk přístroje.


97.

Daniela Č.

Po zakoupení přístroje Medi Clean jsem nadšená hlavně čištění celého bytu párou. Taky jsem dřív v naší rodině uklízela pouze já a nyní se o úklid dělíme s manželem. Nedlouho po zakoupení jsme řešili reklamaci, která byla v náš prospěch vyřešena kladně. I když přístroj máme už téměř rok, stále se učíme jak s ním nejlépe pracovat.


96.

Jan Ř.

Je to více jak tři roky, co používáme v naší domácnosti Vámi dodaný Medi Clean a musím s radostí konstatovat, že plně uspokojil naše požadavky. Naše domácnost je opravdu čistější a zdravější. Pomohl jsem zlepšit i domácnost mých rodičů a dcer.

Letos při předvánočním úklidu začalo zlobit spouštění páry a ovládaní vysavače pomocí tlačítka na rukojeti parní hadice. Pára se spouštěla přerušovaně. Vzhledem k tomu, že mám už po záruce a také velmi šikovného syna, tak jsme zkontrolovali el. kabel v parní hadici. Po vytažení jsme zjistili, že je ze 2/3 polámaný-pravděpodobně vlivem nekvalitní kabeláže. Tuto jsme nahradili za novou a přístroj k mé radosti opět spolehlivě funguje. Ještě jsem nemusel vyměnit žádné těsnění. I přes tuto závadu Vám patří velký dík za distribuci tohoto výrobku.


95.

Julie P.

Jsem velmi spokojena s Vaším Medi Clean systemem. Je to rychlý pomocník při úklidu, pára krásně myje zem, velmi dobře filtruje vzduch. Nejvíce jsem unešená ze tepování matrací, nevěřila bych, v jakém prachu spíme. Vřele všem doporučuji. Jsem spokojená.


94.

Rodina N.

Pane Adámek! Píšeme Vám ohledně vysavače. Jsme s ním velmi spokojeni. Učíme se to a již jsme zkoušeli vše, co jste nám ukazoval. Vysávání, čistění párou, okna, koberce, matrace, podlaha, sedací souprava, žaluzie, lino, obklady. Jediná nevýhoda je, že pro ženu je dost těžký. Jinak výborný!


93.

Alena T.

V lednu 2015 jsem si koupila od p. Petry Velebilové z firmy Morafit čistící stroj Medi Clean 5 v 1. Jsem nadmíru spokojená, je to velký pomocník při úklidu. Už žádné čisticí prostředky a kbelíky, jen čistá voda. Čistění párou je vynikající-radost uklízet! Všem doporučuji se o tom přesvědčit na předváděcí akci.


92.

Rodina N.

Nejdříve jsme byli proti, že žádný vysavač nechceme, protože už jeden máme. Když nás jednoho dne navštívil váš pracovník, pan Korcina, s parním vysavačem a ukázal nám, co všechno umí, byli jsme překvapeni. Myslela jsem si, že máme doma čisto a nebylo to tak. Když jsem viděla kolik máme na koberci prachu, byla jsem v šoku. Proto jsme neodolali a přístroj koupili, když toho tolik umí. Proto víme, že jsme neudělali s koupením žádnou chybu. Moc děkujeme za předváděcí akci a profesionální vystupování panu Korcinovi. Můžeme jen doporučit.


91.

Lenka V.

Při předváděcí akci v 11/2015 vysavače Medi Clean p. Velebilovou Petrou jsem byla nadšená. V úvodu p. Petru musím moc pochválit, je to obchodnice na svém místě. Také kdykoliv ji zavolám i o víkendu, není problém, vždy zavolá zpátky a vše vysvětlí.

Já oceňuji při vysavači páru. Hodně ji při vysávání používám a je to poznat. I kamarádka, která k nám přišla, poznala, že vzduch je svěžejší, barák krásně provoněn Aloe Vera. V létě jsem vysavač používala i jako klímu – do nádoby dala led a hned bylo v místnosti o 5 C méně. Nikdy bych nevěřila, že se prachu pomocí páry tak lehce zbavím. Stačí nástavec s párou a nic nemusíte oddělávat ze stěny, prostě to jen projedu párou, je to super. Také křišťálový lustr, který jsem dříve musela čistit perličku po perličce, přejedu párou a vše se krásně leskne. Na toaletu – pára, krásně desinfikuje a je čisto. Koupelna – baterie – krásně se leknou pomocí páry. Koberce pára krásně oživí. Syn mě vysavač začal brát i na čištění auta.

Za mě super, jediný mínus je váha, ale je tam voda, tak se s tím musí počítat. Ještě jsem si dnes doobjednala transparentní nástavec na čistění koberců, moketů, čalounění pomocí tlaku horké páry, tak se na něho moc těším.


90.

Rodina S.

Po perfektní předváděcí akci vysavače Medi Clean a vzhledem ke zdraví dětí jsme si ho hned pořídili. Hned po té, co ho přivezli, jsme ho hned uvedli do provozu co se týče vysávání, umývání podlah a oken, čištění vzduchu a hlavně čištění matrací. Jsme s tímto produktem velice spokojeni a je pro nás velikým pomocníkem v domácnosti a doporučujeme ho všem a všude.


89.

Miloš T.

Po telefonické domluvě mne dne 15. 3. 2016 navštívil pan Kvaček, aby předvedl vysavač Medi Clean Hera. Nejprve jsem byl nedůvěřivý k tomuto vysavači, ale pan Kvaček nádherným výkladem a předvedením vysavače v akci přesvědčil o zakoupení tohoto pomocníka do domácnosti. Protože jeho čistící schopnosti jsou úžasné a hlavně to čištění párou koupelny či toalety, ale i koberců, vinylové podlahy, mytí oken, žaluzií, sedaček i matrací a ještě přitom příjemně provoní dům.

Opravdu pomocník, který nemá chybu.

Dále chci vyzvednout servis, který rychle vyřešil poruchu (spouštěč páry v rukojeti) během dvou dnů. Tento výrobek mohu doporučit všem lidem, co mají rádi čistotu, ale i těm, co se nemohou rozhodnout o zakoupení tohoto vysavače. I já byl ten, co se nemohl rozhodnout. S čistým svědomím mohu říci, že jsem se rozhodl správně.


88.

Dagmar P.

Jsem velmi spokojena s tímto výrobkem, který mi umožňuje bez chemických přípravků udržovat byt v čistotě a to od stropu počínaje, podlahou konče Velmi oceňuji čištění parou příjemnou vůni a bezprašnost.


87.

Alena M.

S vysavačem jsem velmi spokojená.

Jedním z důvodu jeho pořízení je synova alergie na roztoče a vzhledem k tomu, že vysavač funguje přes vodu, je tato volba optimální. Za svůj život jsem měla již různé druhy vysavačů. Nyní už nemusím shánět žádné drahé náhradní sáčky ani řešit jak řádně omýt celý přístroj, aby v něm nebyl žádný prach.

Připouštím, že pořizovací cena přístroje nebyla malá, ale bylo mi umožněno ho splácet a tak jsem po předvedení co všechno dovede ani moc neváhala.

Nechají se s ním umýt okna, kachličky, vana, vyčistit sedačku i koberec a to bez chemikálií pouze horkou párou. Používáme ho bez problémů na lino i plovoucí podlahu. A nejlepší na tom všem je, že této technické vymoženosti se ujal můj manžel a od té doby co máme tento fantastický přístroj jsem se zbavila hadry a mopu.


86.

Rodina H.

Chceme se s Vámi podělit o zkušenosti se strojem Medi Clean. Používáme jej s manželkou skoro denně, ulehčuje nám veškeré domácí úklidové práce. Nejvíc nám pomůže při úklidu po našem pejskovi, kdy srst ze sedačky dokonale vysaje, stejně dobře jako vytře podlahu nebo umyje okna. Po celou dobu používání (cca 2 roky) se nám nestalo, že by se něco porouchalo nebo něco udělal stroj špatně.

Můžeme jej proto jen doporučit a doufáme, že budou jen spokojeni zákazníci jako my.


85.

Ladislav S.

Před časem jsem si zakoupil Medi Clean Hera systém. Využíváme ho celá rodina na vysávání ať již suché anebo s párou na koberce či PVC podlahu a dlažbu. Také je velmi dobrý pomocník na mytí oken a zrcadel a rovněž i obkladů. Už jsem také zkoušel čištění vany umyvadel a WC.

Je to super pomocník. Ještě se stále učím, co vše jde tímto přístrojem dělat. Doporučuji ho všem, kteří chtějí mít rychle a kvalitně čisto.


84.

Jana F.

Chtěla jsem Vám sdělit, že jsme s výrobkem už leccos realizovali. Prvně jsme celý byt vysáli a to jaký byl výsledek byl docela šok, poněvadž jsem si myslela, jak dobře mám doma uklizeno. Následně jsme vyzkoušeli přístroj jako čističku vzduchu a to vícekrát. Bydlíme v panelovém domě a momentálně se hodně větrá a potřebujeme, aby tu bylo co nejméně prachu a také pylu, manžel je alergik a mladší dcera vypadá, že je taky. Zatím je malá na potvrzení případné alergie. V jejím případě se často potýkáme s nemocemi dýchacího ústrojí, zejména rýmou a to bohužel zadní, kterou není možné odsávačkou hlenů připojenou na vysavač možné vysát. Zatím to vždy končí hospitalizací v nemocnici ale v nejbližší době určitě vyzkoušíme i možnost využití přístroje jako inhalátoru. Zatím doma nezvládáme péči o ni při již zmíněných obtížích.

Dále jsme vyzkoušeli parní čističku, a to jak na matrace, tak na hračky pro malou. Nemluvě o zázraku v koupelně a kuchyni, panelákové jádro jakoby ožilo, ač je původní, tudíž staré nejspíš více jak 20 let. Vzhledem k nemocnosti dcery jsem tak trochu pozadu s dalším zkoušením, jako je mytí oken nebo parní čištění koberců, pokud je to možné jsem s malou hospitalizována také. Jsem velice zvědavá, jak nám malá klimatizace, jíž přístroj taktéž umožňuje, ochladí byt. V létě tu máme i 29 stupňů.

Chtěla bych závěrem říct, že jsem s přístrojem spokojena a vím, že jsem neudělala chybu. Byt je krásně provoněný a čistý. Moc děkuji za předváděcí akci panu Adámkovi a jeho profesionální vystupování a prezentaci výrobku.


83.

Markéta K.

V loňském roce jsme u Vaší firmy zakoupili multifunkční vysavač Medi Clean. S přístrojem jsme velice spokojení. Využíváme ho denně na úklid domácnosti, vysávání a vytírání plovoucí podlahy, mytí oken, praní znečištěného čalouněného nábytku po psovi a dětech, rozmrazování mrazničky, vysávání matrací od prachu a roztočů a zvlhčování vzduchu.


82.

Alena a Zdeněk K.

S vysavačem Medi Clean jsem velice spokojená. Jeho všestrannost mi každým dnem pomáhá k vyčištění skoro čehokoliv. Nejvíc jsem si oblíbila čištění párou. Tento vysavač doporučuji všem svým známým a ráda se občas i předvedu s perfektním výsledkem. Co se týče kvality, tak mohu jen potvrdit, že jsem ještě ani servis nepotřebovala.


81.

Alena a Jan C.

Po Vaší telefonické nabídce jsme souhlasili s předváděcí akcí na Váš multifunkční vysavač Medi Clean Hera. Přijel nám ho předvést pan David Korcina. Povídal a ukazoval 2 hodiny, co všechno tento přístroj dokáže. Moc se nám to líbilo, proto jsme si tento přístroj koupili.

Za týden byla prezentace u mé švagrové a švagra a my šli na ní znovu a nelitujeme. Na prezentaci tohoto multifunkčního přístroje přišla paní Lenka Kvasničáková a byla to úžasná podívaná kolik věcí tímto přístrojem předvedla. S jedním naplněním čistou vodou nám ukázala úklid celého bytu. Začala provoněním a předvedením čističky vzduchu, kde se nemění žádné filtry. Mám čističku vzduchu a filtry stojí 3000,-. Potom předvedla vysávání a klepání koberců, matrací i závěsů. Dále pokračovala v mytí oken, rámů, čistění a orosení kytek, čistění koupelny, odpadů WC, čistění koberců, matrací – vše bez chemie. I prach ze všeho krásně vysála. Jsem opravdu nadšená, nemusím si máčet ruce, lézt po kolenou, tento přístroj si se vším poradí. Každé čistění s párou je krásně poznat. I starší koberce, které jsou ušlapané jsou po vyčistění jako nové. Díky Vašim předváděčkám jsem s přístrojem moc spokojená.

Ještě jednou díky paní Lence Kvasničákové za skvělé předvedení přístroje Medi Clean Hera.


 

80.

Lenka R.

Chtěla bych pochválit Vašeho pomocníka do domácnosti. Vždy jsem si myslela, že mám doma čisto a uklizeno, však jen do té doby, než nás navštívila sympatická paní Kvasničáková a předvedla nám, kolik doma máme prachu. Neváhali jsme a do rodiny si tento stroj koupili. Jsme s ním spokojeni a využíváme ho ke každému úklidu, provonění bytu, úžasně umyje okna, čistí odpady, umývá obklady v koupelně, čistí čalounění a koberce.

Úplně jsem přestala kupovat chemické čističe. Vysavač nejenom skvěle uklidí, ale byt je i provoněný. Vřele ho všem doporučuji.


79.

Štěpánka a Roman L.

Moc bychom chtěli touto cestou poděkovat za perfektně předvedenou akci, která proběhla v předvánočním čase. S vysavačem jsem moc spokojeni. Kdo se s ním setká a bude pracovat, určitě nebude litovat peníze, které zaplatí. Ještě jednou VELKÉ PODĚKOVÁNÍ


78.

Zdeňka B.

Přístroj Medi Clean Hera používám už asi půl roku a jsem velice spokojená. Oceňuji především čištění párou, a to jak podlah, tak různých špatně dostupných míst a spár. Vytírám už jedině tímto způsobem a poprvé se chystám na mytí oken. Také se mně líbí, jak mám vždy provoněný byt.


77.

Lucie O.

Chtěla jsem se podělit o zkušenosti s parním vysavačem Medi clean. Používáme ho téměř denně. Protože máme doma kočku velmi oceňuji jednoduché a rychle použití bez chemie. Dříve jsem musela nejprve vysát a pak teprve vytřít. Nyní vše udělám na jednou.

Pravidelně čistím sedačku, která je světlá a kočka jí dává zabrat.. Přístrojem jsme čistili i automobil, všechna nedostupná místa jsou zase jako nová. Rádi ho používáme k čištění vzduchu, když jsme nemocní, nebo smažím. Krásně provoní celý byt. Oceňuji i snadné čištění odpadů a oken.


76.

Jana H.

S vysavačem Medi Clean jsem velice spokojená. Máme psa, proto ho používáme velice často. Je výborný na čistění sedaček a koberců. Pomocí páry čistíme v koupelně a kuchyni kachličky, sporák. Vyhovuje mi na čistění žaluzií a oken. Můžu potvrdit, že je velkým pomocníkem v domácnosti. Velice dobře se mi s ním pracuje.


 75.

L. C.

Před delší dobou se u nás doma uskutečnila ukázka Vašeho přístroje Medi clean systém. Přístroj nás velmi nadchnul, a proto jsme ho s manželem zakoupili. Do dnes je mi velkým pomocníkem nejen proto, že se musím starat o více domácností, ale i z důvodů mých zdravotních problémů. Úklid s ním je velmi rychlý a precizní. Doporučuji všem.


74.

Eva G.

Chtěla bych se Vám pochlubit s velmi pozitivními výsledky s vysavačem Medi Clean Hera. Vysavač máme něco přes dva měsíce a vyprala jsem si doma už dva koberce (a musím dodat, že jeden z nich byl od mého dvouletého syna zapatlaný od rtěnky) a vysávání, stírání a zároveň vysušení v jednom tahu, je báječná věc. Už jsem i několikrát byla čistit koberce a sedačky známým. Doporučují mne stále více a setkávám se jen s chválou a obdivem nad tímto skvělým vysavačem.

A já, stejně jako moji známý také vřele doporučuji vysavač Medi Clean Hera nejen pro jeho čištění párou, které je opravdu bomba, ale i pro ulehčení stírání, mytí oken a v neposlední řadě úžasné vůni, která příjemně provoní celý byt.

Tato investice do domácího pomocníka se vyplatila.


73.

Eva K.

Zakoupila jsem si vysavač MEDI CLEAN system. S tímto výrobkem jsem velmi spokojená. Vysávám s ním jak pevné podlahy, tak i koberce, myji okna. Vlastním i vysavač RAINBOWE, který mám již 10 let, se kterým jsem také spokojená. Tady u tohoto vysavače mám navíc parní čištění, které za mě udělá hodně práce.

Vzhledem, k tomu, že jsem si se všemi nástavci nevěděla rady, tak jsme si znovu zavolala p. Adámkovi, který mi ochotně přijel ještě jednou vše předvést. Zároveň jsme se rozhodla, že si ještě doobjednám velký klepač, na který jsem zvyklá u „RAMBA“ a tím pádem již budu moci věnovat RAMBÍKA synovi.

O vaší žehličce zatím budu hodně přemýšlet.


72.

Marcela K.

Dne 10.10.2015 jsme si od Vás koupili úžasný vysavač Medi Clean Hera. Vždy jsem toužila po parním vysavači. Vaše firma nabízí super věc. Po předváděcí akci od paní Schejbalové, která nám předvedla vše co Medi Clean umí jsme se rozhodli pro koupi. Konečně nemusím vyklízet všechno sklo ze skříněk. Okna se jen svítí. A co dál. Vyzkoušela jsem čistit koberec a sedačku. Vše je opravdu tak, jak to paní Schejbalová řekla. Jsme s ním moc spokojeni. Doufám, že i v létě to bude fungovat jako klima. Děkuje za kvalitní výrobek.


71.

Jana a Jaromír P.

Chtěli by jsem Vám poděkovat, že jste vynalezli skvělého pomocníka jak na úklid, tak i čistotu vzduchu a podporu zdraví. Čistící přístroj už máme jeden rok a dost se nám ulevilo od prachu a různých nečistot, jak po dětech, tak i zažraných skvrn. Přes parné léto jsem si mohli vyčistit koberce a člověk žasne co se dá přes léta nastřádat prachu a hlavně písku. Už by jsme vysavač nevyměňovali (tedy jestli nevyrobíte nový). Děkujeme a přejeme spoustu spokojených lidí.


 

70.

Wieslawa P.

Zakoupila jsem si u Vaší firmy výrobek Medi Clean. Po návštěvě p. Zemanové jsem vyzkoušela tento výrobek, se kterým jsem velice spokojená. Děkuji


 69.

Hana L.

Píši vám jak jsem spokojená s přístrojem, který mě předvedla p. Zemanová a velice ochotně mně vše vysvětlila. Hned jsem s tím udělala a vyzkoušela vše co se s tím dělat dá a s výsledkem jsem velice spokojená. Vše je hned vidět. Je to dobrá mašina a myslím si, že nebudu nikdy litovat těch peněz.

A s paní Zemanovou mám též dobré zkušenosti. Je velmi trpělivá a já mám bohužel antitalent na přístroje a p. Zemanová mi vše dokonale vysvětlí a když si nevím s něčím rady tak je ochotná mě to přijet ukázat i když vím, že nemá moc času. Takže jsem spokojená velmi s přístrojem a baví mně to s ním pracovat i s p. Zemanovou. A nelituji že jsem do toho šla.


68.

Gabriela S.

Chtěla jsem moc poděkovat vaši firmě. Asi cca před 3týdny u nás byla paní Esslerova na předvaděčce s čístícím vysavačem. Byly jsme tak nadšení, že vysavač sme si koupili. A opravdu je to hotová senzace. Díky vysavači mám doma čisto, voňavo a hlavně žádné bakterie a žadný prach.

Jelikož jsem silný astmatik a alergik tak jsem se doma pořád dusila a nebylo mi dobře. Od doby co máme doma tento přístoj už nic takového neznám. Jsem velice spokojená a děkuji za to, že jsem vaši firmu mohla poznat. Také bych chtěla tímto zaroven poděkovat práve paní Esslerové. Je to moc přijemná paní. Vše nám ukázala, vysvětlila a pomohla. Ještě jednou moc děkuji a přeji co nejvíc spokojených zákazníků.


67.

Pavla M.

Byla u nás paní Kvasničáková na prezentaci parního vysavače, její obchodní řeč byla skvělá. Jako bývalá manažerka obchodní skupiny České pojišťovny mohu její prezentaci kladně posoudit, lidově řečeno – jsem si její prezentaci doslova vychutnala. Vysavač jsem si koupila a když jsem si nevěděla rady s mytím oken pomocí vysavače, ochotně v sobotu přijela a znovu mi vysvětlila některé funkce vysavače a názorně mi mytí oken předvedla. Je to obchodnice v pravém slova smyslu. Chtěla bych, aby jste ji ocenili za její mimořádný přístup ke klientovi. Děkuji.


66.

Bobin a Ivetka L.

Vážená firma Mora-Fit a obzvláště paní Kvasničáková. Vzhledem k uplynutí hezké řádky měsíců s přístrojem Medi-Clean, by jsme měli učinit vyjádření. Vše začalo úplně neočekávaně a rychle. Prezentační schůzka s paní Lenkou byla rozsáhla, věcná a ve finále – zdrcující výsledek. Dlouhá léta byl našim favoritem vysavač Vorferk a s plným příslušenstvím toho zmákl hodně, ale !!!!!!

Po předvedení Madicleanru mi málem spadla brada do klína, nemluvě o spektru činností, které ta mašina zvládá, samozřejmě pokud využijete veškerý potenciál, který přístroj nabízí. Není to jen vysavač, plní funkci parního stroje, nahradí kbelíky se saponáty, vodního vysavače, žehličky ve svislých polohách a rovněž čistička a osvěžovač vzduchu v bytě nebo domě. Při koupi, respec. sdělené ceně tohoto přístroje, se snad každému živému pohne tlak nahoru, ale!!!!

Když vezmete v potaz cenu všech přístrojů, které by zdánlivě mohly nahradit Medicleaner, samozřejmě v požadované kvalitě, tak budete s cenou stejně nebo dokonce ještě dráž. Nepotřebujete žádné saponáty a Sava, leštěnky a fúru dalších nesmyslů nezbytných k úklidu, stačí H2O-prachobyčejná voda. Tak, celkem vzato, moje rodina je spokojená, doma je čisťounko, roztoči dostávají na prdel 160° C decimaci a ten pocit čistoty a hygiény si žádnýma prachama nekoupí nikdo. Stačí jen trochu hýbat rukama a ta mašina maká za vás.

Ještě jednou děkuji za setkání s velice milou a prudce jedlou paní Kvasničákovou a přejeme firmě i jí spoustu spokojených domácností a chlapi, já s tím uklízím a je to pecka. Děkuji.


65.

Ivana V.

Vážení obchodníci, chtěla bych se podělit o svou spokojenost s přístrojem, který prodáváte. Vedu domácnost už řadu let, ale do nedávna jsem ještě stále měla problém s mytím oken. Nedělala jsem to ráda a strašně dlouho jsem se do mytí nutila. Váš přístroj mě překvapil, jak rychle a bez náročnosti na můj čas a síly mohu tento úkon učinit.

Mám doma čtyři okna a troje balkonové dveře, čili skleněné plochy víc než dost. Každá čmouha, která na skle zůstávala, mě vadila, ale byl to nekonečný boj. Tak lehce jako nyní jsem okna během velmi krátké doby a bez větší námahy nikdy neočistila. Díky za něj.


64.

Hana P.

Vážený pane Adámek, chtěla bych Vám  touto cestou poděkovat za nabídku, skvělou ukázku a následnou koupi vysavače Medi Clean systému. Používám jej téměř denně již třetí měsíc. Jsem nadšená, že jedním výrobkem mohu uklidit celý dům. Dřive jsem používala na každé čištění jiný prostředek. Nejvíce mě pomáhá čištění pomocí páry.

Pokaždé pak ještě vyčistím vzduch- Acqua clean je přípravek s fantasticky příjemnou vůní, která provoní celý dům. Čistička vzduchu u nás v posledních 21 dní pracuje každý den, protože máme německého vlčáka po těžké operaci a žije s námi v bytě. Teď se nám v plné míře koupě Medi clean systému vyplatila.

S Medi Clean systémem jsem velmi spokojená, ovšem vidím jednu negativní věc- váha ! Je dosti těžký ho přenášet. I  do poschodí při čištění schodiště je váha moc nepraktická.


63.

Ilona Š.

Medi Clean System jsme zakoupili v měsíci září. Je velkým pomocníkem pro celou naši rodinu. Využíváme ho k odmrazování a úklidu lednice, vysávání koberců, vytíráním pomocí páry, úklidu koupelny i WC, čistění skleniček párou. Vysavač si velice pochvalujeme a doporučujeme ho všem známým.


62.

Jana B.

Dobrý den, chtěla bych se s vámi podělit o zkušenost s vaším přístrojem Medi Clean system. Představte si dům, kde jsou téměř ve všech místnostech koberce a v něm bydlí mimo obyvatel zlatý retrívr a belgický ovčák. Majitelka každý druhý den leze po čtyřech s kartáčem a sbírá chlupy v koberci a následně vysává. Druhý den již není samozřejmě vůbec patrné, že se zde někdo takhle dřel. Když mě navštívila vaše zástupkyně a slibovala, že tento přístroj parou rozpustí mastný prach v kobercích a vysaje ho, moc jsem tomu nevěřila. Nebyla to však vlezlá paní, která by mě přesvědčovala o mém nízkém IQ, naopak byla velmi „normální“. Konstatuji, že nyní vysávám 1x týdně a po zbytek dní je vidět, že je uklizeno. Kdyby tento přístroj nic jiného neuměl, tak stejně mi za to stojí.


 61.

Miroslav H.

Dobrý den, chtěli bychom se s Vámi podělit o zkušenost, kterou máme po ročním používání multifunkčního přístroje. V lednu 2014 jsme se měli možnost prostřednictvím pí.Kvasničákové seznámit s parním vysavačem Medi Clean, který jsme si po profesionálně vedené “ předváděčce“ zakoupili.S tímto výrobkem jsme velmi spokojeni pro jeho všestranné použiti. Zároveň funguje, jako čistička vzduchu což velmi oceňujeme. Systém parního čištěni a zároveň odsávaní zkondenzované páry ( vody ) je velmi efektní a efektivní. Můžu všem tento výrobek vřele doporučit.


 

60.

Rodina R.

Dobrý den, Chtěla bych poděkovat za Medi Clean od firmy Mora fit.s.r.o. , který jsme si s manželem koupili. Přístroj používám pravidelně, jsme velmi spokojeni. A celá naše rodina. Hlavně při vytírání. Prostě je úplně čistá podlaha, neklouže a na první pohled je to taky vidět a bez chemie, ekologické vřele to s manželem doporučujme.


59.

Jiří a Marta P.

Dobrý den, dne 27.2. 2015 jsme měli ukázku s přístrojem Medi Clean od firmy Mora fit, s.r.o. Předvedla nám ho paní Schejbalová. Po ukázce snad všeho, co s ním jde uklidit lehce, a bez chemických přípravků jsme si výrobek zakoupili. Výsledky jsou opravdu zaručené a viditelné. Úžasný je parní čistič, kterým je dokonale vytřeno téměř hned do sucha, což u klasického vytírání není. Dokonale vyčistí všechny spáry, to mi jiným způsobem nešlo. Výborně čistí sedačky, matrace, umyjí se s ním okna, sprchový kout, veškerá sanita. Krásně pročistí a provoní celý byt díky vodní čističce. V horkém parnu zastoupí i klimatizaci. Výborná věc pro alergiky. Můžeme jen doporučit.


58.

M. P.

Dobrý den, 30. září 2014 nás doma navštívila paní Zemanová. Perfektně nám představila a vše vysvětlila, jak funguje vysavač Medi Clean. Nejdříve jsem byla proti , že žádný vysavač nechci, už máme jeden doma. Když jsem viděla co všechno umí , tak jsem ho hned chtěla. Uklízím s ním ráda protože je vidět ta čistota a hlavně se mě nejvíce líbí , jak provoní celý byt, když do vody přidám aloe vera acgua clean. Doporučuji všem a jsem velice spokojená.


57.

Marta B.

Musím poděkovat celému vašemu týmu za příjemné vystupování, nejen při předváděcí akci u nás doma, kde nám paní Schejbalová předvedla přístroj, který nejen vysává, ale také parou vyčistí jak podlahy tak koberce. <sem ráda, že ho mám doma a doporučuji tento multifunkční přístroj značky MEDI CLEAN System. Když jsem si nevěděla s něčím rady, stačilo zavolat paní Schejbalové, která mi ochotně poradila a ještě mi nabídla, že mi to může přijít i ukázat. Podlahy už umím vyčistit, koberce taky, i okna už jsem se naučila. Pomocí páry jdou pěkně vyčistit i žaluzie. Je to sice jeden přístroj, ale dokáže toho tolik, že jsem byla překvapená, co vše umí. Taky jsem se po telefonu s vaší firmou informovala o tom, jak postupovat, když se mi opotřebují kartáče nebo stěrka, a paní mi ochotně přislíbila, že jakmile to zjistí, tak mi zavolají. Opravdu mi pak zavolal pan vedoucí, který mi řekl ceny náhradních dílů, a že když budu něco potřebovat, tak si mám zavolat nebo napsat, co potřebuji, a že mi to pošlou. Taky bych chtěla poděkovat za dáreček z Aloe Vera, který jsem obdržela. Celému kolektivu moc děkuji.


56.

Věra a Jan S.

Dobrý den, zanedlouho budeme slavit první rok ode dne, kdy do naší domácnosti přišel malý-velký pomocník Medi Clean. Upečeme dort, zapneme si přístroj v režimu pročišťování a zvlhčování vzduchu a provoníme celý byt. Shodou náhod a okolností se mé narozeniny a datum pořízení přístroje shodují téměř na den. Jsem ráda, že jsme se s manželem rozhodli pro pořízení tohoto přístroje, i když ze začátku jsem velmi pochybovala o tom, zda nemalá investice splní naše očekávání. Po ročním používání nám nezbývá než konstatovat, že investice se skutečně vyplatila. Použití Medi Cleanu je velice široké a univerzální, přesně tak, jak nám prezentovala paní Schejbalová před sepsáním kupní smlouvy. Bez přehánění mohu potvrdit, že díky bohatému příslušenství, používáme přístroj od stropu až po podlahu. Manžel si „Mazlíka“ (jak ho důvěrně oslovuje) půjčuje i na čištění automobilu. Děkujeme za výrobek a společnosti přejeme hodně spokojených zákazníků


55.

Eva B.

Dobrý den, vlastním 10 dnů přístroj MEDI CLEAN SYSTEM a jsem velice nadšená čistotou bytu, nejen pevných částí, ale také ovzduší po úklidu, alergikům se výrazně lépe dýchá. Přístroj je snadný na obsluhu a odvede opravdu výbornou práci. Nemyslela jsem si, že mě někdy bude bavit uklízení, ale tento pomocník si mě získal, že se vždy těším, jak zbavím byt veškerých nečistot a zároveň ho provoním. Srdečně Vás zdravím a doporučuji.


54.

Hana N.

Dobrý den, chtěla bych poděkovat za úklidový přístroj Medi Clean, který jsme si s manželem koupili. V květnu patnáctého k nám přijela velmi sympatická paní, p.Schejbalová. Odvedla profesionální a příjemnou prezentaci, která nás velmi zaujala. Přístroj využívám pravidelně, čistění dek a sedaček ukázkové, proto jsem velmi spokojená. Přejeme hodně úspěchů celé firmě a ať se daří.


53.

Rodina K.

Dobrý den, dne 10.11.2014, jsme měli ukázku s přístrojem Medi Clean od firmy Mora fit s.r.o., předvedla nám tento super přístroj paní Schejbalová. Po ukázce snad všech věcí, které s tím jdou uklidit, lehce a bez přípravků, jsme byli nadšeni. Výsledky jsou opravdu zaručené a viditelné. Úžasnou věcí je parní čistič, vytřeno je výborně a téměř hned sucho, což u mopu a hadru není. Krásně pročistí a provoní byt díky vodní čističce. Určitě výborná věc pro alergiky. Můžeme jen doporučit.


52.

Rodina S.

Dobrý den, po telefonickém hovoru nám byl nabídnut Vaší zaměstnankyní pí.Kvasničákovou parní vysavač Medi Clean,který jsme si po předvedení zakoupili dne 22.7.2014. Jsme s tímto výrobkem nad míru spokojeni, používáme ho v domácnosti denně na veškeré práce spojené s úklidem. Parní systém tohoto vysavače používáme jak doma tak i při čištění automobilu, kde se nám velice osvědčil. Paní Kvasničáková provedla předvedení tohoto výrobku na velmi profesionální úrovni. I když nám již praskla sací hadice vysavače nahlásili jsme poruchu na servisní středisko v Opavě, kde nám okamžitě vyhověli a hadici do několika dnů vyměnili za novou. Hodně používáme tento vysavač i jako čističku vzduchu jelikož jsme celá rodina astmatiků a dosti nám to pomáhá. Přejeme Vám hodně spokojených zákazníků.


51.

Eliška M.

Dobrý den. Po návštěvě paní Schejbalové s vaším vysavačem jsem velice spokojená s tímto produktem. Jelikož syn je silný astmatik a alergik, tak s využitím vašeho produktu máme po problémech, ale i pěkně vyčistí, umyje a rozvoní ALOE VERA celý byt, i plísně zmizely. Moc děkujeme


 

50.

Marta a Pavel D.

Dobrý den přátelé, dovolte pár postřehů z pěti měsíců práce s Vaším Medi Clean systémem, který se nám jeví v porovnání s předešlými klasickými vysavači nepoměrně lepší – pochopitelně je tím pádem i dražší. Ale jeho výhod je celá řada – provádí čtyři funkce / vysávání, umývání, sušení a hygienické čistění /. Nepotřebuje filtry a sáčky. Je malý, lehký a jeho obsluha je jednoduchá vč. uskladnění. Velkou výhodu vidíme v tom, že veškerý vysátý odpad jde do vodní nádrže – jednak vidíme co jsme všechno měli v bytě za svinčík, který v závěru s velkým zadostiučiněním vyléváme, vířící voda vytváří čerstvý vzduch, ve kterém už není prach jako u klasických přístrojů s pytlíkem. V kombinaci s horkou párou se zbavujeme i různých roztočů a podobných zvířátek a jejich nebezpečných výkalů. Zásluhou vhodného příslušenství – včetně klepacího nástavce na hloubkové vysávání koberců a matrací – si poradíme i s těžko přístupnými místy pod nábytkem, s čistěním podlahy, plastových potahů apod., s umýváním oken a okenních rámů, sedaček a čalouněných židlí, čistěním mezer mezi dlaždicemi, k čemuž máme nástavce na potřebné prodlužování. Jsme prostě toho názoru, že tato investice je pro domácnost veskrze výhodná a vyplatí se. Ještě jednou děkujeme za prvotřídní výrobek


49.

Marta M.

Dobrý den, posílám recenzi na Medi Clean. + opravdu široké použití + bez Chemie, ekologické + není potřeba mít doma spousty lahviček s různými přípravkami = nemesím mít jako matka strach, že mi dítě někde něco ochutná + skladné + snadné ovládání

– cena – to už ale tak bývá u něčeho dobrého – hadice na páru je celkem těžká do ruky – např. vysoko při mytí oken

Na co jsem již přístroj vyzkoušela a při čem se mi osvědčil, jak výborně funguje: Jak jsem již psala – pro maminku s dítětem neznám lepšího výrobku s takovou škálou využití – horká pára – nejvhodnější desinfekce na věci pro malé dítě, ani klasická pračka nepere a nečistí na takovou teplotu – čistili jsme kočárek – polstrování, nočník, sedačka, hračky-plyšáky, fusak, lahve na pití, dudlíky, botičky od bláta a písku – dále pro rodinu – odpadkové koše, zubní kartáčky, látkové kabelky, proutěné věci, košíčky, ošatky, kýble od barvy po přestavbě baráku, odpadní kanály Jinak moc díky za návštěvu paní Korobkové – moc příjemná paní a po dlouhé době někdo, kdo nevnucuje ale ukazuje, co vše přístroj umí. Nelituji, nemám ráda tyto akce doma, ale paní Mirka je milá a lidská, zcela člověkem na svém místě. Jsem maminkou 1,5 roku staré dcerky a přístroj je její miláček – když bublá – čistička vzduchu, sedí u něho a nemůže se vynadívat. Ráno vstane a jde kontrolovat, zda je “bublík” na svém místě a už tahá šňůru, aby jsme ho pustili a maminka měla chvíli volna a klidu na vypití ranní kávy )) opravdu všestranné využití…. vřele doporučuji!!! S pozdravem a přáním spousty spokojených zákazníků


48.

Renáta R.

Dobrý den, začátkem dubna letošního roku jsme si s manželem pořídili na splátky vysavač, po předchozí domluvené návštěvě paní Zemanové. Ukázka se nám velmi líbila, paní Zemanová nám předvedla veškeré díly k vysavači i způsob jejich využití, neboť doma máme lino, dlažbu i poměrně huňaté koberce. Po zakoupení vysavače jsem ho ihned vyzkoušela v kuchyni na napařování podlahy, kde máme lino a musím uznat, že opravdu ,, prokouklo“! Potom jsem měnila ložní povlečení v ložnici, tak jsem při té příležitosti vyluxovat matrace v postelích, koberec i drobné pavučinky u stropu. Vyzkoušela jsem ho také na sedací soupravě v obýváku, včetně přehozů, kterými ji máme přikrytou a vysála prach z klobouku u stojací lampy. Pak jsem s ním ještě vyfoukala prach v radiátorech. I když jsme doma měli značkový vysavač Vorwerk, nikdy se mi nepodařilo vysát koberce a matrace v postelích tak důkladně jako s vysavačem Medi Clean !!


47.

Iveta B.

Recenze na vysavač Navštívila nás paní Zemanová a odprezentovala nám vysavač, který nepotřebuje sáčky, ale veškerý odpad se dostává do nádoby s vodou. Paní Zemanová byla velice příjemná, prezentace trvala asi hodinu a byla naprosto vyčerpávající. Bylo vidět, že paní Zemanová je bytostně přesvědčena o naprosté výjimečnosti tohoto vysavače. Nejvíce mě zaujala prodlužující hadice a potom parní systém. Rozhodli jsme se s manželem, že si přístroj pořídíme. Dnes je mým oblíbeným pomocníkem, používám ho každý druhý den. Jelikož máme zemědělské hospodářství tak nečistot je u nás stále dostatek. Oceňuji zvláště kombinaci s vodou, nemusíme pořizovat papírové výměnné sáčky, nečistoty jednoduše vyliji, nádobu vypláchnu a máme čisto. Nehromadíme v bytě roztoče a pavouky, všechno se zlikviduje. Parní systém jsem taky ocenila, vyčistili jsme sporák, všelijaké knoflíky u různých spotřebičů, tam se nejvíce drží zažraná špína a ničím se k tomu nedostanete. Tento multifunkční vysavač doporučuji každému, kdo často uklízí. Já i naše děti jsme alergici, tento vysavač nám pomáhá k čistšímu prostředí v domácnosti a zároveň ho můžeme využívat jako čističku vzduchu. S výrobkem jsem spokojeni, dokonce s paní Zemanovou jsme ještě i po prezentaci nějakou dobu hovořili o životě a bylo to velice příjemné setkání.


46.

Jiří M.

Jako spojumalitel Medi Clean systému se připojuji k jeho velice kladnému hodnocení pro jeho všestrannost při úklidu domácnosti. Nikdy jsem neměl kladný vztah k domácím pracím, ale s tímto vysavačem mě baví uklízet, zvláště když na dně nádoby je vidět výsledek mé práce,což u sáčkových vysavačů není. Rovněž osvěžení vzduchu v místnostech s vůní Aloe Vera je fascinující. Děkuji proto p. Hartlovi a Vám za zprostředkování prodeje Medi Clean systému.


 45.

Dagmar K.

Dne 4.9. 2014 se u mě doma uskutečnila předváděcí akce Medi Clean systém. Přijela paní Zemanová . S akcí jsme byli s manželem nadmíru spokojeni, paní Zemanová je profesionálka , vše nám srozumitelně vysvětlila, předvedla, zodpověděla veškeré dotazy. Je sympatická a umí vše vysvětlit tak, aby v praxi byl přístroj maximálně využit a aby sloužil ke spokojenosti. Nakonec jsme si ho koupili. Už mám vygruntováno půl baráku.


44.

Bohuslava M.

V měsíci září nás navštívil Váš obchodní zástupce p.Hartl,který nám odborně předvedl na co všechno lze v domácnosti využít MEDI CLEAN systém. Předváděcí akce proběhla na profesionální úrovni a uspokojila nás natolik,že jsme s panem Hartlem uzavřeli smlouvu na koupi tohoto přístroje. Po jeho doručení jsme provedli úklid domu abychom si ho pořádně vyzkoušeli a hlavně porovnali jeho nesporné výhody proti špičkovým sáčkovým vysavačům např.typu“ Worverk“. Rovněž osvěžující vůně s ionizací ovzduší pomocí přípravku Aloe Vera je vynikající. MEDI CLEAN systém bude skutečně pro nás dobrým pomocníkem při úklidu a lze ho každému doporučit.<br> S pozdravem a díky za tento přístroj


43.

Rodina S.

Zdravíme, v polovině srpna jsem telefonicky dostala nabídku nechat si předvést dokonalý přístroj. Proti mé původní averzi k takovýmto praktikám jsem souhlasila a s manželem jsme přijali p. Zemanovou k ukázce. Z původních dvou hodin se předváděčka protáhla na čtyři hodiny, ve kterých nás p. Zemanová uchvátila nejen způsobem předvedení přístroje, ale i ukázkami různých fint a vychytávek v úklidu a použití přístroje. Neodolali jsme a přístrojem už uklízíme déle jak měsíc. Dalo by se psát spoustu pochval, prostě tlaková pára ve spolupráci s vysáváním je bezkonkurenční. Diky p. Zemanové a Morafitu.


42.

Jarmila P.

Zhodnocení výrobku Medi Clean V loňském roce jsem se zakoupila vysavač Medi Clean. Jsem s ním velmi spokojená, používáme ho s manželem oba, a to hlavně k vysávání a čištění parou. Jedinou nevýhodou je jeho hmotnost po naplnění vodou při vysávání schodiště. Také si čas os času – pokud jsme doma a máme chvilku času k relaxaci – pustíme osvěžení vzduchu.


41.

Adéla P.

Dobrý den, tímto bych chtěla poděkovat za super mašinku, která nám byla předvedena, a potom za umožnění zakoupení. Je super!! Využíváme všechny funkce, ale hlavně čističku vzduchu kvůli synovi, který měl problémy s dýcháním. Ale co jsme začali používat super mašinku, tak se to zlepšilo po týdnu. Tímto moc děkuji. P.S. Úklid byl předtím zdlouhavý, musela jsem mít spoustu čisticích prostředků, teď mi stačí vytáhnout mašinku a je to jednoduché, rychlé prostě super.


40.

Hana T.

Dobrý den. V jednom srpnovém týdnu jsem měla telefon s nabídkou předvedení úklidového přístroje a protože jsem na nemocenské řekla jsem si, že si to vyslechnu a bude to opět jedna z těch „X“ předváděček. V sobotu 30.8.02014 však přijela velmi sympatická mladá paní jménem Petra Velebilová (podotýkám,že jsem ji viděla poprvé v životě) a začala se připravovat na akci. Tak příjemnou a profesionálně připravenou paní jsem již dlouho nezažila. Od začátku, kdy mě ten výrobek velmi zaujal až do konce,kdy jsem byla už nadšená to nemělo chybu. Vše dokázala perfektně popsat vysvětlit a hlavně předvést, že jsem manžela „ukecala“, že bez toho přístroje nemohu být a on mi ho nakonec koupil! Paní Petra nám ho přivezla ukázala opět co umí a já ji do dnešního dne dávám za pravdu.I přes bolesti jsem se hned dala do úklidu a pěji jen chválu na ten přístroj!!! Ušetří mi nejen námahu, mycí prostředky (hlavně žádná chemie), ale co nejvíc je ten čas a snadnost a lehkost! Sice ještě trochu zápasím s některými nástavci,ale to je otázka času,kdy na to přijdu. Omlouvám se, že jsem se tak rozepsala, ale musela. Ještě jednou děkuji paní Velebilové a Vaší firmě,že něco takového mám!


39.

O. Z., J. V.

Děkujeme vesmíru za poslání pana Hartla, který nás navštívil a ukázal jedinečný přístroj na našem trhu který je dostupný, a to Medi Clean system. Je to andělský pomocník, jednoduchý na obsluhu, tichý a výsledek zaručen. Bez námahy, máčení ve vodě, šplhání po schůdkách – no a následné pády nás důchodců. Jedním dechem – úžasný pomocník do domácnosti. Nejvíce oceňujeme i ,,pračku vzduchu a tím ničení bakterií. Máme domácí mazlíčky a tak pračka frčí 5x denně, tím máme příjemné dýchání nás všech. V dnešní době je to nutnost pro zachování zdraví. Manžel si to velmi pochvaluje, neboť si občas zakouří a nic není cítit. A ani textil a koberce nic nepojmou. Děkujeme za tento výrobek, prosíme o zaslání toho kartáčku a hlavně tu vynikající vůni antibakterial – Aloe Vera – bez té už nemůžeme žít.


38.

paní K.

Dobrý den, nedávno manžel domluvil na základě telefonátu předvedení parního vysavače. No bylo to super. Paní Zemanová nám ukázala co vše MEDI CLEAN umí a byl náš. Chtěla bych jí poděkovat za perfektní předvedení a za spoustu volného času, který teď díky vysavači máme. Doporučuji do každé domácnosti.


37.

Eva P.

Mediclean Systém je kvalitní výrobek, který doporučuji všem. Zatím jsem nezaznamelnala žádné vady. Nemam s ním absolutně žádný problém.


36.

Jiří M.

Recenze Medi Clean, 6.6. 2014 Ke konci roku 2013 jsme pořídili úklidový systém Medi Clean. Při ukázce nás nejvíce zaujalo čištění párou, které ušetří spoustu času a vynaložené energie, a to jak na čištění koberců, tak na čištění pevných ploch. Velice dobrou zkušenost máme i s čističkou vzduchu.


 35.

Rodina M.

Poděkování, dnes 7.7.2014 se u nás uskutečnila prezentace Vaší firmy na pomocníka do domácnosti systém Medi Clean. Můžu pochválit nejen tento systém, ale i pána Petra Mahríka, který velice ODBORNĚ a zkušeně nám předvedl tento systém a názorně ukázal jeho využití. Jeho chování, postup ukázky a vlastní prezentace byla na profesionální úrovni, kdy i já byl jeho výkonem nadšený. Přeji touto cestou tomuto člověku hodně takových prezentací, spokojených zákazníků a Vaší firmě poděkování a uznání za dobrého obchodního zástupce.


34.

Jana V.

Dobrý den pane Adámku, před koncem roku 2013 jsme si od Vás koupili vysavač Medi Clean. Nejdříve jsem si myslela, že se jen podíváme, však takových předváděček už bylo…. Vysavač nás velmi zaujal a i díky Vašemu přístupu jsme uvedený výrobek koupili. Dnes musím konstatovat, že jsme velmi spokojeni. Využití je opravdu všestranné. A stále nacházím nové možnosti využití. Jsem velmi ráda, že i když potřebuji nějakou radu, ochotně zodpovíte mé dotazy. Přeji mnoho dalších spokojených zákazníků.


33.

paní L.

Dobrý den, společnosti Morafit. Musím se s Vámi podělit o zkušenost s Medi Cleanem. Jde o vysavač, který čistí párou a vysává v jednom. Před půl rokem jsem si takový zázrak pořídila. Vyzkoušela jsem tolik vysavačů, ale Medi Clean mě nadchnul. Každý den jsem měla nechuť k vysávání, ale jak jsem dostala ten zázrak do ruky, tak je to pohádka. Nyní můžu říct, že vysávám strašně ráda, protože vím,že za mnou je vidět kus práce a navíc mi voní celý byt. Musím říct, že i když jsem se rozmýšlela ohledně koupě, tak toho opravdu nelituji a můžu všem jen vřele doporučit. Vaše spokojená zákaznice.


32.

pan N.

Dobrý den, s parním vysavačem Medi Clean se nám pracuje velice dobře. Vše je velmi lehce, rychle a kvalitně uklizeno. S prodávajícím panem Adámkem jsme byli velice spokojeni. Vysavač používáme dá se říci denně. Když byla dcera nemocná, strašně ji pomohla teplá voda se solí. Výrobek můžeme jen doporučit. Děkujeme firmě Mora fit a panu Adámkovi.


31.

Jitka N.

Dobrý den, dne 15.7.2014 jsme obdrželi od firmy MORA FIT, s.r.o. Medi clean system s kterým jsme velmi spokojení. Využíváme ho jak na klasické vysávání koberců, dále na parní čištění tuhých podlah a oken, čištění žaluzií a nemohu opomenout na čištění vzduchu v jednotlivých místnostech našeho bytu. Je opravdu nenahraditelný.


30.

Rodina F.

Vážení, na doporučení Vaší obchodní zástupkyně paní Cagáškové jsme při setkání zakoupili Váš výrobek Medi Clean system. Tímto chceme poděkovat paní Cagáškové i Vám. S výrobkem jsme velmi spokojeni, všechny funkce plní podle deklarované nabídky.


29.

Rodina S.

S vysavačem jsme maximálně spokojeni, je to takový malý-velký zázrak. Používáme ho každý den, na čištění a provonění vzduchu. Ze začátku jsem se ho bála používat, ale teď se na úklid s ním vyloženě těším. S manželem se střídáme, baví nás to oba, protože výsledek opravdu stojí za to. Koupelnu s ním děláme úplně celou a můžeme říct, že obkladačky i dlažba získává zpět vzhled, jako nový. Už nepoužíváme jiné přípravky, protože nejsou potřeba. Máme psa a malé dítě, tak už skoro nevíme, co to je mít doma chlupy, sedačku s ním vysáváme jak je potřeba a je to opravdu bezvadná věc. Ani při nejmenším toho nelitujeme a můžeme jen doporučit, že i za ty peníze to opravdu stojí za to. Moc děkujeme.


28.

Rodina O.

Dobrý den, dne 11.2.2014 se u nás v domácnosti uskutečnilo setkání s firmou Mora fit. Výrobek Medi Clen systém nám názorně ukázala paní Schejbalová. S manželem jsme byli nadšeni z multifunkčnosti využití vysavače. Nyní je můj úklid příjemnější a efektivnější. Velice oceňuji vysávání na mokro, mám malého synka, který si velice rád hraje s vodou. Před spaním si rádi pustíme čističku vzduchu a hned je spánek příjemnější s Aloe Vera antibacterial efficacy tested. S paní Schejbalovou jsme byli velice spokojeni a jsme spolu v kontaktu.

Děkuji firmě Morafit.


27.

Rodina K.

Vysavač: Výborná je dlouhá hadice, obsáhne velký pracovní prostor. Aplikovaný čistič vzduchu příjemně provoní ovzduší. Kartáčová koncovka je perfektní pro vyčistění drobných předmětů a zákoutí, jako např. klávesnice, okenní žaluzie, vnitřnosti počítače, dekorativní předměty na nábytku apod. Příjemná je možnost suchého vysávání a posléze využití páry, a to pouze jedním přístrojem. Při závěrečném čištění parního vysavače odpadá nepříjemné vdechování prachu a nečistot, se kterými jsme se setkávali u klasických vysavačů s papírovými sáčky. Velmi se nám líbí čištění okenních tabulí pomocí k tomu určeného nástavce.


26.

Rodina B.

Dne 18.12.2013 jsme prostřednictvím paní Schejbalové zakoupili vysavač Medi Clean systém. S tímto vysavačem jsme velice spokojeni, několik funkcí v jednom zařízení, to je sen každého, kdo uklízí – rád či nerad. Ale úklid s Vašim vysavačem je pro nás radost. Můžeme jen vysávat nebo v ten samý okamžik i čistit párou. V případě potřeby je možné vysavač zapnout a jen tak si pročistit vzduch v naší domácnosti. Tento výrobek můžeme všem jen doporučit.


 25.

Rodina Š.

Poděkování V pátek 30.10. 2013 k nám přišla paní Velebilová, jako zástupkyně společnosti Mora fit a předvedla nám přístroj Medi Clean. Chci podotknout, že nás nezaujal jen tento přístroj, ale také způsob, jakým nám byl předveden a vysvětlen celý systém jeho činnosti. Líbilo se nám, jak dobře navázala s námi také velmi dobrý kontakt a tak zvýšila naší pozornost nejen k činnosti tohoto přístroje, ale i k samotnému předvádění a výkladu. Její výklad byl velmi podrobný a srozumitelný.

Rovněž jsme ocenili to, že nehanila náš starší vysavač, ale vysvětlila nám, že přístroj Medi Clean je podstatně účinnější, zdraví prospěšnější a také má jiné funkce, které dovedou garantovat další kvalitnější čistotu a hygienu naší i celé domácnosti. Tedy po jejím předvedení a odborném výkladu jsme se s přístrojem dokonale seznámili a tento přístroj jsme si zakoupili. Ihned další den jsme jej patřičně vyzkoušeli a za jeho pomoci náš byt jsme řádně hygienicky vyčistili: Byla to úplně jiná práce, než s naším starým vysavačem. Byt byl nejen vyčištěn, ale také krásně provoněn, díky přípravku, který jsme také obdrželi.

V rodině jsme tento přístroj propagovali a také získali další zájemce o tento přístroj. Víme, že rodina Nováková tento přístroj po naší propagaci a po předvedení paní Velebilovou zakoupili. Zatím 14 dnů po našem zakoupení přístroje Medi Clean jsme jej propagovali u dalších známých a také sousedů. Celkem jsme získali 3 zájemce. My sami ještě jednou děkujeme paní Velebilové za předvedení a umožnění koupi tohoto přístroje. Ale také za to, že nám pomohla vyřešit i otázku předvánočního úklidu, tímto docílení větší čistoty našeho celého bytového prostředí, ale také za vyřešení rodinného společného dárku.

Přejeme paní Velebilové i vaší společnosti Mora fit příjemné prožití svátku vánočních a šťastný a veselý nový rok a v něm mnoho dalších úspěchů pracovních i rodinných.


24.

Václava P.

Začátkem listopadu jsme si pořídili vysavač Medi Clean. Používali jsme obyčejný vysavač, ale nebyli jsme s ním spokojeni. Máme doma hodně místností, proto jsme si koupili tento vysavač. Žádný jiný bych nekupovala. Nelituji toho, že jsem do toho investovala peníze.


23.

paní D.

V prosinci loňského roku jsem koupila multifunkční vysavač značky Medi Clean. Já jsem velice spokojená. Je výborný na udržování domácnosti, kdy mě vše ulehčí. Jsem ráda, že ta Vaše paní mi dnes alespoň ukázala další věci, co jsem nevěděla.


 22.

Halina P.

V srpnu 2013 nám pan Adámek předvedl parní vysavač. Vzhledem k promyšleným funkcím tohoto přístroje jsme se rozhodli vysavač zakoupit. Po dvou měsících používání vysavače musíme říci, že má velmi vysokou vysávací schopnost, vzduch v místnosti je po vysávání svěží, čistý. U koberců se i po suchém vysávání osvěží barva. Velmi dobře a jednoduše se parou vyčistí koberce, podlahy, sedačky, okna, obkladačky, spáry i sporák včetně trouby. Při použití vůně Aloe Vera se příjemně provoní byt. Dne 29.10. 2013 nám ještě pan Adámek zodpověděl naše otázky k vyššímu a jednoduššímu využití tohoto přístroje. Tento přístroj pro použití v domácnosti můžeme vřele doporučit pro jednoduchost a vysokou funkčnost.


21.

V. B.

Na předváděcí akci, kdy nám p. Ostružková předvedla přístroj Medi Clean jsme si vysavač zakoupili. Díky perfektnímu předvedení a zodpovězení všech otázek jsme z přístroje nadšeni a splňuje naše veškerá očekávání. Nejvíce přístroj využíváme při dom.úklidu, parní vysávání, čištění vzduchu, oken, podlahy atd. Jsme velmi spokojeni. Rádi všem tento přístroj doporučujeme.


20.

Soňa T.

Dne 30.8. 2013 jsem si zakoupila Medi Clean systém. Při předváděcí akci s paní Kamilou Ostružkovou mě i mého muže tento vysávací systém zcela uchvátil. Patřím mezi ženy, které jsou posedlé úklidem, a myslela jsem si, že mám dokonale uklizenou domácnost. Medi Clean systém mě však vyvedl z omylu. Náš starý cca 15 let vysavač se sběrným sáčkem sloužil dlouho dobře, ale po vysátí koberce systémem Medi Clean jsem byla zdrcena. Tolik vysátého prachu a chlupů z našeho čtyřnohého miláčka jsem nečekala. Každé vysávání je dokonalé už na pohled, ale je to cítit i ve vzduchu. Parní čištění fleku na koberci i dlažbě odstranilo i skvrny, které se mi nepodařilo vyčistit žádnými chemickými prostředky. Jsem ráda, že jsem si tento výrobek zakoupila.


19.

František M.

Tímto bych se s Vámi rád podělil o zkušenosti, které máme se zakoupeným zařízením Medi Clean. Přístroj jsme zakoupili prostřednictvím dealerky, která nám jej předvedla a nám se hned zalíbila jeho všestrannost. Ze začátku bylo při používání hodně odpadu ve vodě, i když jsme před zakoupením tohoto přístroje používali kvalitní vysavač, tak očividně díky páře, která uvolní částice prachu z hloubky koberce a čalounění. Krásně uvolňuje a čistí spáry mezi dlaždicemi, vodní kámen v koupelně, na bateriích a v umyvadle. Čistíme s ním i zlato, stříbro. Stačí ho jen dát do hrníčku a proudem páry ze šperků krásně sjede všechna nečistota. Z prosklených vitrín již nemusíme vyndávat všechny věci, stačí ji jen na každé straně otevřít a profouknout párou, nechat vyvětrat a je vše uvnitř bez prachu. Jelikož je pára suchá, dají se tím oprášit a svlažit kytky, ale i knížky v knihovně, a to bez zbytečného krámování. Výborně se s ním myjí okna i rámy oken a dveří. Dřevěné obložení díky vysoké teplotě páry nezůstává mokré a navíc voda, která by případně na dřevě zůstala, se dobře odsaje vysavačem. Ten nás také překvapil svým výkonem. Nejenže s ním jde vysávat voda a prach, ale navíc z jednoho místa obsáhnete celou místnost, aniž byste museli s vysavačem nějak pohybovat. Můžete ho nechat v chodbě a vysát celé schodiště a to bez zbytečného přenášení přístroje do jiného patra. Navíc po vysávání máme vyčištěný a svěží vzduch v celém domě. Jediné co nám u vysavače schází, je pořádný klepáč na koberce. Sice v základním vybavení klepač je, ale ten je malý a použitelný tak na čalouněný nábytek. Jinak jsme s přístrojem velice spokojeni a každému bychom doporučili si ho vyzkoušet.


18.

Dana Z.

 Navštívila nás obchodní zástupkyně Simona Svobodová a tímto způsobem bych chtěla vyjádřit své pocity k multifunkčnímu zařízení, které jsem si zakoupila. Co se týká přístroje, tak jednoznačně musím říct, že úklid s ním je rozhodně rychlejší a účinnější. Byla jsem překvapená, když při použití páry povrchy zdánlivě čisté, byly po použití páry mnohem čistší a lesklejší. Po zavezení stroje jsem ještě poprosila paní Svobodovou, zda by mě mohla ještě jednou vysvětlit využití přístroje a prakticky předvést a ona ochotně přijela. Snad jediné k čemu bych měla připomínku, je, že s klasickým vysavačem jsem měla pocit, že obsluha je rychlejší. Na druhou stranu musím podotknout, že efektivita se nedá rovnat. Tento stroj mohu jen doporučit ostatním.


17.

Rodina P.

Takový správný „vysavač“. Vaše mašinka je velký přínos do domácnosti, není snad nic, co by nezvládla vyčistit. Úžasná dlouhá –natahovací hadice, dostanu se až ke stropu, aniž bych musela zvedat přístroj. Umyje lino, dlaždice, kachle, okna, prostě vše. Děkujeme za tento přístroj.


 16.

Manželé P.

 Vážená společnosti Morafit. Dne 26.10. 2013 nás navštívila paní Lenka Kvasničáková na předvádění Vašeho výrobku „Medi Clean“. Paní Lenka začala tak skvělé, že nás zaujala hned na začátku. Musím říci, že takovou srdečnou a přesvědčivou prezentaci jsem ještě nezažila. Což jsem jich měla z různých firem dost. Paní Lenka velmi obsáhle a přesvědčivě vysvětlovala, i několikráte opakovaně nám na naše dotazy odpovídala a předváděla výrobek. Byla velmi milá a ochotná. Dokonce jsme se rozhodli Váš výrobek koupit, i když jsme oba už důchodci. Po obdržení výrobku jsem si nevěděla rady a tak jsem zavolala Lence. Ona velmi ochotně po telefonu mi to vysvětlovala a nejen to, ona dokonce přijela a znovu ukázala, jak správně s výrobkem zacházet. No zkrátka vynikající pracovnice! Nyní bych vám chtěla říci, že jsem velmi spokojená s ,, Medi Cleanem“. A paní Lence velmi pěkně děkujeme za to, že se umí dobře a s úctou chovat ke starým lidem. Musíme podotknout, že nás vůbec k ničemu nenutila.


15.

Rodina M.

Koncem září nás navštívil pan Petr Mahrík distributor Vaši firmy Mora fit, s.r.o. s produktem Medi Cleanu systém – Multifunkční přístroj. Je to skutečně dokonalé řešení a nenahraditelný pomocník pro úklid v domácnosti. Jsem maximálně spokojená a velice nadšena s tímto přístrojem, který mi usnadní práci, šetří čas, peníze za čisticí prostředky, filtry a sáčky – využívá přiraz.vlastnosti vody. Má samé superlativa: malý objem, kvalitní materiál, pěkný design, jednoduchá údržba. A co umí ? Díky 6 m napájecího kabelu (pro suché vysávání) umožňuje povysávat prach všude možně, kde se nachází (obrazy, knihy v polici ), koberce, sedačku atd. Revoluce v tvz.mokrém vysávání: vysávač zároveň čistí, suší (a vysává) podlahy, dlažby, obklady, spáry v dlažbě, WC, umývadla, dřez, prac.desku, okna, vyčistí sedačku, koberec atd. K tomu všemu přístroj lez využít jako čističku vzduchu. Skutečně dokonalé řešení pro čistý, zdravy a dlouhý život. Jsem maximálně spokojena, už si nedovedu představit úklid bez MEDI CLEANU. Hodnocení: 100% dokonalý. Děkuji za Vaš dokonalý přístroj


14.

Manželé I.

V červenci tohoto roku jsme si zakoupili s manželem multifunkční úklidový systém MEDI CLEAN od firmy Mora fit s.r.o.<br> Toto zařízení nám splňuje veškeré požadavky týkající se úklidu domácnosti a nejen jí. Vzhledem k tomu, že je nám již 70 let a zdravotně na tom už přirozeně nejsme nejlépe, je tato ,,mašinka“ nedocenitelným pomocníkem. Zametá, luxuje, vytírá, myje okna, toalety, umyvadla, s neuvěřitelnou rychlostí i vodní kámen, odstraní i prach. Se stejnou lehkostí se postará i manželovi o auto. Ještě i dnes zjišťujeme, co vše MEDI CLEAN umí. Velmi mi usnadnil práci a hlavně jsem jako žena poznala, že i tak protivná činnost, jako je úklid, může být zábava a mohu se na ni těšit.


 13.

Jana a Václav H.

Vážení přátelé, ráda bych Vám poděkovala za skvělý MEDI CLEAN systém, nikdy bych nevěřila, že mě uklízení začne někdy bavit. Oceňuji, že to co jsem dříve dělala půl dne, mám nyní za hodinu hotové. Využiji na tomto stroji naprosto vše od čističky vzduchu, inhalátoru, klimatizace, vysavač a hlavně páru. I můj přítel, který se k uklízení nikdy nehnal už s tímto strojem také pracuje a dokonce ho to i baví. Velice si vážíme toho, že nám při předváděcí akci vaše pracovnice vše velice dobře vysvětlila a nejen to, ale když nám stroj přivezli, tak opět přijela a nezištně nás s ním naučila pracovat. Takový servis vaší firmy je bezkonkurenční a ojedinělý. Velký poděkování paní Jitce Krupičkové.


12.

Milena V., Josef Z.

Jsem vdova, mám sice 2děti, ale jak to téměř všichni znáte, mladí mají spoustu práce a na rodiče nezbývá tolik času. Opravdu náhodou se mi dostala nabídka od firmy Morafit s.r.o. Nejsem z těch, kteří skočí na každý špek, ale tato nabídka mě zaujala. Paní Svobodová, kterou jsem oslovila, byla velmi vstřícná, milá, ochotná a vůbec, každý si to musí vyzkoušet sám. Paní Svobodová vybalila spoustu věcí a vychrlila spoustu informací. Když se mi to vše vstřebalo, zjistila jsem, že lepší přístroj nemám, Protože vysává, napařuje a všechno v jednom. To stojí za to mít doma. Nefoukáte si špínu zpět do prostoru.


 11.

Petra D.

V měsíci listopad 2013 jsem si zakoupila od pana Adámka přístroj Medi Clean system. Doposavad jsem měla vysavač Vorwerk, s kterým jsem byla spokojena, ale tento přístroj mě přesvědčil o lepší výkonnosti. Tento přístroj užívám k úklidu celé domácnosti i v příbuzenstvu a také mi byl velmi dobrým pomocníkem pří úklidu firemních vozidel. S Vašim obchodním zástupcem jsem velice spokojena i při předvedení přístroje mi bylo všw krásně vysvětleno.


10.

Vendula V.

Milá firmo MORA FIT. V květnu tohoto roku jsem si od Vás zakoupila přístroj Medi Clean system a chci Vám za něj upřímně poděkovat. Využíváme všech 5 funkcí Vašeho přístroje. Největší radost mi dělá pořádné vysávání, vytírání i mytí oken. Všem, kteří uvažují o nákupu vřele doporučuji. A také děkuji za příjemnou a profesionální prezentaci paní Ostružkové.


 9.

Jan N.

Při předváděcí akci u nás doma nám vše paní Simona názorně ukázala a předvedla. S její předváděčkou jsem byl velice spokojený a stroj jsem si objednal. Podle manuálu jsme stroj zkompletovali a vyzkoušeli. Jsme s ním velice spokojeni. Jak s účinností při vysávání koberce, tak s mytím podlahy (PVC) tak dlažby. Vyzkoušeli jsme jej i na mytí oken.  Teď nám zbývají jen kachličky. Jen si myslíme, že cena by mohla být na poměry obyčejných lidí menší.


8.

Věra J.

Tímto dopisem jsem chtěla poděkovat za přístup – milé a příjemné chování k zákazníkům od paní Lenky Kvasničákové jako prodejce a zástupce vaši firmy ,,MORAFIT“ ,je super, prostě 1. My máme již kolikátou věc zakoupenou od paní Lenky. Máme matrace, deky a polštáře, koupili jsme i divokou kosmetiku a nakonec jsem po nabídce a ukázce zakoupili multifunkční vysavač Medi Clean, to je prostě bomba co se týká úklidu, který zvládám daleko rychleji, ale hlavně s velkým efektem a dlouho viditelným účinkem. Tím bych chtěla poděkovat paní Lence, jak to umí nabídnout a ukázat, paní Lenka to prostě umí. Děkujeme, Stanislav J., Věra J., Martina R., Josef B., Alena B. z Frýdku Místku, my všichni máme její návštěvu za krásně prožitý den, děkujeme.


7.

Jitka K.

V měsíci červenci jsem si zakoupila od pana Šlesárika přístroj „Medi Clean“ od společnosti Mora fit, se kterým jsem maximálně spokojena, doporučuji všem, kteří ho viděli ,ať neváhají.


6.

Rodina H.

Asi před pěti lety jsme si koupili od MORAFIT s.r.o. ortopedické matrace, polštáře a infračervené lehátko. S těmito výrobky jsme naprosto spokojeni, už nás nebolí záda ani krční páteř. Dne 9.9.2013 nám přivezli od MORAFIT s.r.o. multifunkční zařízení značky Medi Clean systém. Hned jsme ho vyzkoušeli a uklidili celý byt. Vždy, než jsme začali vytírat, tak jsme museli nejdříve zamést smetákem a poté setřít mopem. Teď už smeták ani mop nepotřebujeme. Stejně tak žádné saponáty, ani jiné úklidové prostředky. S Medi Cleanem jde opravdu vše velmi dobře a snadno. Od vysávání, čištění koberců a čalouněného nábytku až po mytí oken. Než jsme zakoupili Medi Clean, používali jsme vysavač zn. Rainbow, byl to dobrý vysavač, ale Medi Clean je prostě univerzální od veškerého úklidu až po čištění vzduchu, který dýcháme. Vřele doporučujeme.


5.

Magda V.

Dobrý den paní Lenko, koupila jsem si u vás vysavač MediClean, který se dá použit jako vysavač i jako čištěni parou. Po prvním velkém úklidu jsem zjistila, že s tímto přístrojem uklidím všechno od podlahy počínaje, přes okna, koberce konče a to vše opravdu za velmi krátkou dobu.  A co bych chtěla opravdu zdůraznit je, že se nemusím, tak dřít jako tomu bylo dřív, když jsem dělávala úklid. Jsem s ním hodně spokojena. Ještě jednou vám za všechno děkuji.


4.

Alena a Bohumil P.

Dobrý den, pane Igore, opravdu jsme oba s manželem moc spokojeni s čistícím přístrojem Medi Clean. Celkem máme přehled o různých přístrojích a také o těch přístrojích, které mají usnadnit úklid v domácnosti. Hodně nám vadilo, že u běžného vysávání koberců a čalouněného nábytku se prach sice na pohled vysaje, ale už při luxování se špatně dýchá, protože prach se vlastně rozvíří, než vyčistí a odstraní. Proto jsme velmi uvítali přístroj, který splňuje naše požadavky. Nečistota se nedostane zpět do ovzduší, ale díky speciálnímu novému řešení – systému pomocí vody a bez chemických přípravků se prach a nečistoty dostanou do sběrné nádoby s vodou, která je umístěna ve spodní části přístroje. Vlastně jediné, co potřebujete je voda a přístroj a žádná chemie. Je velký rozdíl při běžném luxování a při vysávání přístrojem Medi Clean. Jsme již oba s manželem starší lidé v důchodu  a opravdu přemýšlíme o každém nákupu do domácnosti. Samozřejmě, že jsme si to propočítal a rozmýšleli i s nákupem Medi Cleanu. Jenže když jsme zvážili, kolik utratíme za chemické čisticí prostředky na praní koberců, čištění čalounění na sedačkách, židlích, mytí podlah, obkladů, dlažby a podlah a také mytí oken, dveří a mnoha dalších věcí v našem domě, usoudili jsme, že je to moc dobrá věc a navíc zdravá pro nás a také pro naše životní prostředí. Žijeme v Beskydech a oba máme moc rádi přírodu, proto ji nechceme ničit, ale chceme, aby i naše děti a vnoučátka měly zdravou přírodu. Tak jsme zjistili, že po 5 letech se nám náklady za nákup přístroje vrátí. Když si člověk koupí novou věc například kameru, nebo PC, tak si musí na ně trochu zvyknout. Podobné je to i u přístroje Medi Clean. Nejdříve se mi zdál trochu těžší než menší vysavač, jenže je to o zvyku. Přístroj má kolečka a je velmi pohyblivý i na koberci. Pan Igor nám oběma velmi podrobně a pečlivě ukázal, jak se s Medi Cleanem pracuje. Medi Clean to je vlastně 5 přístrojů v jednom. Je to vysavač, parní čistič, čistič koberců, vysoušeč a čistič vzduchu v bytě. Můžete s ním čistit například dveře, obklady, nábytek, odpad, nerez.baterie, pevnou dlažbu místo mytí podlahy. Dále s ním můžete tu nečistotu odsát – tedy odstranit a máte čisto. Lze s ním například párou vyčistit starou kachlovou pec. Můžete s ním (s jemným nastavením) osvěžit lehce květiny, orchideje apod. Velmi jednoduché je praní čalounění a koberců. Nejdříve koberec vysajete, pak napaříte a hned vysušíte odsátím. Samozřejmě jsem se pustila do velkého úklidu a měla jsem ohromnou radost, když jsem zjistila, že sedačka, koberce, židle jsou čisté a suché a navíc krásně voní. Přístroj lze využít také k vyčistění a osvěžení vzduchu. Jsem alergik se slabším astmatem.  Již po tak krátké době se mi mnohem lépe dýchá.Musím velmi pochválit pana Igora Šlesárika, že k nám přijel a přístroj nám asi 5 hodin podrobně předváděl. Zároveň jsme přitom mohli srovnat úklid klasickým vysavačem a úklid Medi Cleanem. Jak jsme se vůbec o takovém úžasném přístroji dozvěděli. Asi 4 dny před návštěvou pana Igora Šlesárika volala manželovi paní z firmy Mora Fit. Od této společnosti jsme začátkem letšního roku koupili 2 speciální matrace do postele, 2 přikrývky, 2 polštáře a infra deku. S těmito výrobky jsme opravdu velmi spokojeni, proto jsme souhlasili s návštěvou jejich zástupce a předvedením čistícího přístroje. Neměli jsme však v úmyslu něco koupit. Přijel pan Igor Šlesárik a nijak nám Medi Clean nevnucoval. Jen jsme zkoušeli v domácnosti jeho funkci a upotřebení. Oběma se nám přístroj zalíbil, zejména tím, že nevracel prach do bytu jako při běžném luxování a také kvůli parnímu čištění a tím, že jsou věci hned takřka suché a vše krásně voní. Nezanedbatelná je i skutečnost, že ušetříme za chemické prostředky, nemusíme se s nimi tahat domů a navíc chemie ničí přírodu. Máme psa i kocourka. Kocourek běhá volně po zahradě, proto není jednoduché udržet čistotu zejména, když je venku špatné a deštivé počasí. Moc se nám zamlouvá, že si přístrojem můžeme vyčistit i vzduch v domě. Přístroj Medi Clean můžeme jen a jen doporučit. Investování do tohoto přístroje se opravdu vrátí a budete se cítit velmi příjemně a spokojeně. Navíc je úklid rychlý a dokonalý. Srdečně zdravíme a přejeme krásné dny.


3.

Helena J.

 Váš vysavač, to je dělo, pořádný to úklid chtělo, úklid pěkně do hloubky, k zútulnění chaloupky. Spokojenost s ním je velká, teď jsem pilná jako včelka, šúrovat mě baví, z Kunčic s díky zdraví…


  2.

Manželé J.

Dne 24/5 2013 nás navštívila obchodní zástupkyně Mora fit paní Lenka Kvasničáková a předvedla nám Medi Clean systém vodní vysavač a parní čistič. Byli jsme velmi milé překvapeni co je to za ,,mašinka“ – čistí bez všudypřítomné chemie a velmi kvalitě, ba co víc i bez extrémní námahy. Koupili jsme si jej. A dnes již mohu po svém využívání všem vřele doporučit, protože už neuklízím jen z nutnosti, ale s láskou. Je to prostě bomba, nelituji a jsem moc spokojená, opravdu moc doporučuji. Uklízí i manžel – snadno, rychle a hlavně kvalitně bez chemie.


1.

Olga K.

Mala som doma party a prišla predvázať výrobky vašej firmy paní Marta Ciganiková. Tak fantasticky mi tie výrobky predviedla, že som si ich aj kúpila. Som s nimi veľmi spokojná, paní Marta je veľmi zanietená pre a za svoju prácu, výklad bol zrozumitelný, proste bola výborná, dostala som aj darček.

Top